TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

[Konkurs] Radmin 3.5 (10 licencji do rozdania!)

Giveaways, obniżki, bonusy, promocje na wszelakie oprogramowanie

[Konkurs] Radmin 3.5 (10 licencji do rozdania!)

Postprzez Dzulii » 18 Lut 2014, 16:55

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/32.0.1700.107 Safari/537.36



Mamy dla Was 10 darmowych licencji do programu Radmin 3.5.0!


Radmin 3.5.0. jest jednym z najlepszych programów do zdalnej administracji w środowisku Windows, umożliwiających zdalną pracę równolegle na kilku komputerach za pomocą zwykłego interfejsu graficznego. Jest to kompletne rozwiązanie, oferujące poza podstawową usługą udostępniania zdalnego ekranu takie możliwości jak transfer plików (File transfer), uwierzytelnianie z użyciem systemu bezpieczeństwa NT, zdalny dostęp z linią poleceń (Telnet) oraz możliwości dostosowania do wielu języków. We wnętrzu okna programu użytkownik widzi pulpit maszyny zdalnej, możliwe jest także uruchomienie programu w trybie pełnoekranowym. Komputer zdalny kontrolowany jest za pomocą myszki i klawiatury przyłączonych do maszyny lokalnej. Zdalnie obsługiwane komputery mogą się znajdować w dowolnym miejscu sieci - możliwe są realizacje połączeń zarówno przez Internet jak i w obrębie sieci LAN (Intranet).

Image


Program można pobrać na stronie producenta --------->http://www.radmin.pl/products/radmin
Program Radmin 3.5.0. możecie również pobrać z naszego serwisu z działu Narzędzia sieciowe



Zasady Konkursu:

1. Zostaw krótki komentarz, dlaczego program Radmin 3.5.0 powinien trafić właśnie w Twoje ręce.
2. 10 najciekawszych komentarzy otrzyma darmową licencję do programu.
3. Konkurs będzie trwał do 27.02.2014.

Kod aktywacyjny przeznaczony jest na 1 stanowisko.
Kod może być użyty tylko raz.

Regularna cena standardowej licencji programu to 37,2 euro a Ty możesz mieć ją za darmo!
Zostaw swój komentarz i zgarnij licencję!
Dzulii
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 79
Dołączenie: 13 Sty 2014, 14:48
Pochwały: 1

Re: [Konkurs] Radmin 3.5 (10 licencji do rozdania!)

Postprzez kociuba » 19 Lut 2014, 00:20

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:27.0) Gecko/20100101 Firefox/27.0


A Zatem ja chciał bym ten program, ponieważ jako pierwszy dodałem komentarz na tak zacnym forum, specjalnie zarejestrowałem się i utworzyłem konto na instalki.pl. Tak myślę, że jak bym tak otrzymał ten program z licencją to wtedy bardzo będę czuł się zmotywowany do częstego brania udziału w licznych komentarzach. Ogólnie radość zawita w moim sercu po przeczytaniu że to właśnie mnie udało się otrzymać licencje. Tak poza tym myślę, że warto motywować czytelników do brania udziału w dyskusjach szczególnie tych nowych. A tak akurat się składa, że znam jedną taką nową osobę na forum ma login kociuba więc jeśli możecie to podarujcie chłopakowi tą licencje coby się cieszył i biegał po mieście wykrzykując treści radosne. Tak to prawda wszystko zależy od redakcji, a co ciekawe.... istnieje możliwość podwojenia tej jakże wielkiej radości w bardzo przyjemny i zacny sposób bo wystarczy po prostu podarować 2 licencje tej biednej osobie szukającej szczęścia. |Można by rzec, że radość i szczęście tego człowieka jest wprost proporcjonalne do ilości otrzymanych licencji, a co to oznacza? Oznacza to, że istnieje niebywała i bardzo rzadka okazja jakiej jeszcze nie widziałem na instalki.pl a mianowicie obdarować istotę żywą niewymowną radością po dziesięciokroć przekraczającą wyobrażenie ludzkie. Drodzy Kochani tak to prawda jest to możliwe. Czy redakcja doceni tę możliwość i skorzysta z tak fantastycznej okazji?

Pozdrawiam:
kociuba
kociuba
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 18 Lut 2014, 23:51
Miejscowość: Zakopane
Sprzęt: Nokia 1610

Re: [Konkurs] Radmin 3.5 (10 licencji do rozdania!)

Postprzez LechBo » 19 Lut 2014, 10:00

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/32.0.1700.107 Safari/537.36


Szanowni Państwo,
wiem wprawdzie, że oczekują Państwo odpowiedzi "ciekawych", a pierwszeństwo zgłoszenia (czy radość obdarowanego z przyznania mu licencji) to osobna sprawa, ale wobec tego, że może być wiele równie ciekawych wypowiedzi, dość szybko się sam zgłaszam. Przecież w takich wypadkach zazwyczaj to właśnie "pierwszy jest lepszy" jednak. Więc choć może moja odpowiedź nie jest bardzo wypracowana, to podam prędko dwa powody, dlaczego wiele się spodziewam po przyznawanym programie.
Pierwszym z nich jest to, że pracuję naukowo i często wyjeżdżam z Polski. Znam biernie jako tako ok. 10 języków (ciekawe może być to, że uczyłem się przez wiele lat chińskiego starożytnego, a niedawno przeszedłem roczny lektorat japońskiego, współczesnego). Jestem więc nastawiony na działania za granicą.
Drugim jest niepełnosprawność moich rodziców (mój ojciec jest inwalidą I grupy), którzy oprócz wielu chorób zazwyczaj związanych z wiekiem są też ograniczeni ruchowo (zwłaszcza jeden z nich). W przypadku łączności zdalnej z nimi powstają trudności, gdyż na sprawach informatyki znają się dużo gorzej niż ja. Czasami najlepiej im pomóc po prostu coś z komputerze zmieniając z oddali.
Pozdrawiam Państwa i życzę powodzenia w pracy!
LechBo
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 19 Lut 2014, 09:24

Re: [Konkurs] Radmin 3.5 (10 licencji do rozdania!)

Postprzez e13224 » 21 Lut 2014, 13:09

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/32.0.1700.107 Safari/537.36 OPR/19.0.1326.63 (Edition Campaign 21)


Moim komentarzem niech będzie oryginalna wiadomość którą przesłałem do biznesu mojej firmy z prośbą o zaaprobowanie zakupu licencji RADMIN.



"Witam

Piszę poniższą wiadomość ponieważ, chciałbym poruszyć kwestie administracyjnego dostępu do komputerów w sieci „NaszaFirma”.

Jak do tej pory, nie mamy żadnego solidnego rozwiązania, które mogłoby sprostać dzisiejszym wymaganiom zdalnego wspierania komputerów. W chwili obecnej jest to Lync ale niestety nie jest on odpowiedni do takich zastosowań. W obecnej chwili jest wymagany jest fizyczny kontakt z komputerem w celu wykonania czynności administracyjnych.
Nie będę się rozpisywał na temat nieprzydatności Lync’a aby nie zaciemniać, mogę to wyjaśnić w osobnej korespondencji.


Dlaczego potrzebujemy w/w rozwiązań?

Przykładów jest wiele i stykamy się z nimi każdego dnia. Przytoczę tylko trzy ostatnie, dwa z nich są z dnia dzisiejszego.

Przykład Krzysztofa R.
W zeszłym tygodniu Krzysztof musiał się fatygować fizycznie z Krakowa do NaszaFirma, ponieważ komputer odmówił mu posłuszeństwa. Niestety z braku zdalnego narzędzia dostępowego, nie byłem w stanie pomóc mu zdalnie. Przejechał 120 km i stracił parę godzin po to żebym mógł zrobić to co zajęło mi 20 minut.

Przykład Kasi J.
W dniu dzisiejszym musiałem zainstalować VPN dla K. Jaśkowskiej w W-wie. Niestety do tego zdania potrzebny jest zdalny dostęp administracyjny albo użytkownik musi czekać do poniedziałku.
Pomogłem Kasi, ale aby to zrobić musiałem podać jej swoje hasło administracyjne. Chyba nawet nie powinienem do tego się przyznawać, ale nie miałem wyjścia. Ten przypadek dobrze obrazuje jak bardzo potrzebne jest dobre rozwiązanie.

Przykład Javy i nie tylko.
Na większości komputerów włączone są np. automatyczne aktualizacje oprogramowania Javy, Office itd. Użytkownicy, co jest słuszne, nie mają praw instalacyjnych. Dlatego jesteśmy wzywanie w celu wykonania aktualizacji. Konieczna jest fizyczna interwencja. Komputerów jest wiele i na wszystkich wymagane są aktualizacje. Droga do komputera tam i z powrotem zajmuje mi średni 16 minut. Jeżeli pomnożymy to przez 150 komputerów to samego łażenia wychodzi 8 dni roboczych. Myślę, że to nie tędy droga.

Rozwiązanie

Idealnym rozwiązaniem wydaje się być narządzie programowe Radmin. Ma jedną podstawową zaletę, za jego pomocą można w prosty sposób zrządzać komputerem z minimalnym zaangażowaniem użytkownika. Użytkownik musi jedynie kliknąć TAK lub Nie na wyświetlonym oknie dialogowym. Okno wyświetla się na środku ekranu i nie sposób tego zauważyć.

Drugą ważną cechą jest to, że użytkownik końcowy może być spokojny, że nikt nieproszony nie przeszkodzi/podgląda jego pracy. Konfiguracja powoduje, że system prosi o zgodę użytkownika i dopiero po jej akceptacji następuje połączenie.

Program ma jeszcze wiele innych zalet i mogę je przedstawić zainteresowanym. Krótko mówiąc, bazując na moim wieloletnim doświadczeniu w obsłudze użytkowników, Radmin to jest to, czego szukamy.
Istnieją także inne rozwiązania, które są tańsze przy zakupie, ale licencja jest ona ograniczona czasowo i należy ją wykupywać okresowo. Licencja Radmin jest dożywotnia. Dla puli 200 komputerów kosztuje około 13500 PLN.


Uprzejmie proszę o zgodę na implementacje w/w rozwiązanie. Jestem przekonany, że jest ono konieczne w naszej pracy.


Dariusz G."
e13224
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 21 Lut 2014, 13:06
Sprzęt: HP EliteBook 8440p

Re: [Konkurs] Radmin 3.5 (10 licencji do rozdania!)

Postprzez messaya » 21 Lut 2014, 15:18

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:27.0) Gecko/20100101 Firefox/27.0


Panoowie, Panoooooowie :D i tak wszystko sprowadza się do tego żeby jak najbardziej zminimalizować czas poświęcony na prace administracyjne.

Mając ten soft oszczędzam paliwo - tym samym dbam o środowisko bo zmniejszam emisję gazów no i co najważniejsze !! piwko mi się nie wygazuje kiedy w piątek po południu odbiorę maila z eventloga że jakaś usługa padła :D zdalnie i legalnie ją podniosę.

Koniec i kropka .. dla mnie produkt typu MustHave :D:D:D

Pozdrowienia
Marcin M.
BJ S.A.
messaya
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 21 Lut 2014, 15:07

Re: [Konkurs] Radmin 3.5 (10 licencji do rozdania!)

Postprzez Varror » 25 Lut 2014, 10:46

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64; Trident/7.0; rv:11.0) like Gecko


Witam serdecznie, Cóż ja nie będę zbyt oryginalny i po prostu napiszę prawdę. Posiadając tego typu oprogramowanie jak Radmin 3.5, zdecydowanie ułatwi mi to mój żywot, który obecnie jest bardzo napięty. W końcu będę mógł zdalnie naprawiać komputer siostrze, która ciągle go psuje (mieszka w innym państwie), a także rodzicom i znajomym. Poza tym Radmin przyda mi się do zdalnej pracy. Pracuje w firmie gdzie ciągle latam pomiędzy komputerami (w biurowcu) i tracę cenny czas. A posiadając go ułatwiło i przyśpieszyło by mi moją pracę :)

Naprawdę liczę na to, że go otrzymam :)

Pozdrawiam serdecznie
Janusz.
Varror
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 25 Lut 2014, 10:26

Re: [Konkurs] Radmin 3.5 (10 licencji do rozdania!)

Postprzez patrykdawid » 26 Lut 2014, 12:15

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/33.0.1750.117 Safari/537.36


Witam.
Świetne macie promocje, stąd zdecydowałem się zarejestrować konto na Waszych forum.
Posiadam w rodzinie kilka osób, którym chętnie pomogę, mając odpowiednie oprogramowanie do tego.
Dodatkowo chciałbym porównać funkcje z TeamViewer.
Na pewno Radmin ułatwi mi pracę, skróci czas na "bzdurach" i więcej czasu będę mógł poświęcić na przeglądanie instalki.pl :D

Pzd
Patryk
patrykdawid
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 26 Lut 2014, 12:10

Re: [Konkurs] Radmin 3.5 (10 licencji do rozdania!)

Postprzez limes » 27 Lut 2014, 18:02

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:27.0) Gecko/20100101 Firefox/27.0


Hej, Super komentarz dla super forum, napisany z nadzieją otrzymania licencji na program Readmin, do celów testowych - nowe aplikacje nowe możliwości, a to wszystko dzięki instalki.pl ;-)
limes
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 27 Lut 2014, 18:00

Re: [Konkurs] Radmin 3.5 (10 licencji do rozdania!)

Postprzez michalmerf » 27 Lut 2014, 18:09

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/33.0.1750.117 Safari/537.36


Chce zobaczyć co robi mój brat i tata kiedy tak nagle zamykają przeglądarki gdy wchodzę im do pokojów ^^
Nie znają się na kompach więc powiem że to ważny program i wolna nasza :D
michalmerf
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 27 Lut 2014, 18:07
Sprzęt: MSI GE70

Re: [Konkurs] Radmin 3.5 (10 licencji do rozdania!)

Postprzez borowikkkk » 27 Lut 2014, 18:21

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/33.0.1750.117 Safari/537.36


Świetna aplikacja, lepsza od teamviever'a i od splashtop'a
borowikkkk
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 27 Lut 2014, 18:17
Sprzęt: lenovo y580

Re: [Konkurs] Radmin 3.5 (10 licencji do rozdania!)

Postprzez Karma » 27 Lut 2014, 18:28

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/33.0.1750.117 Safari/537.36


Mój powód jest raczej błahy, ale jako, że jestem mega leniem, a laptop rodziców (a raczej oni sami ;P) ma częste problemy techniczne to nie chce mi się łazić do nich po schodach. Program pozwoli mi jeszcze lepiej połączyć domowe urządzenia w jedną spójną sieć.
Karma
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 27 Lut 2014, 18:23

Re: [Konkurs] Radmin 3.5 (10 licencji do rozdania!)

Postprzez gagol14 » 27 Lut 2014, 18:55

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:27.0) Gecko/20100101 Firefox/27.0


Planuję zostać administratorem sieci komputerowych, więc takie narzędzie, jakim jest Radmin 3.5, powinno jak najbardziej przyczynić się do efektywności mojej przyszłej pracy.
Pozdrawiam ;)
gagol14
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 27 Lut 2014, 18:47

Re: [Konkurs] Radmin 3.5 (10 licencji do rozdania!)

Postprzez Dzulii » 28 Lut 2014, 17:00

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/33.0.1750.117 Safari/537.36


Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu forum Instalki.pl za pozostawienie bardzo ciekawych i obszernych komentarzy w naszym konkursie.

Informacje o darmowym kluczu do programu Radmin 3.5 zostaną wysłane na PW (prywatne wiadomości).
Prosimy o ich sprawdzenie i wysłanie potrzebnych danych.

Gratulujemy Wygranym!
Dzulii
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 79
Dołączenie: 13 Sty 2014, 14:48
Pochwały: 1


Powróć do Promocje, obniżki, giveaways [Programy]

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron