TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Reklama warezowa.

Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.

Reklama warezowa.

Postprzez qazimen » 12 Kwi 2006, 21:20

PostUA:


mam nadzieje ze nie zostanie to uznanie za spam...
a więc zapraszam wszystkich na forum warezowa na ktorym jest wpizdu filmów gier muzyki etc.
http://www.myfow.info/index.php?ap=187

Bardzo by mi było miło jesli byscie sie tam zarejestrowali a następnie zgłoszą sie do admina na PW i powiedzą że ich zaprosił was QaziMen

to jest konkurs jego zasady
Wiec tak kto zaprosi w ciagu 10 dni 10 osób i Ci userzy zgłosza się na PW że są np od Pablo itp . to ta osoba otrzyma range przyjaciel lub wyższą.

Zapraszam do brania udziału.

bardzo prosze was!!
Ostatnio edytowany przez qazimen, 13 Kwi 2006, 11:31, edytowano w sumie 1 raz
qazimen
Postujący
Postujący
 
Posty: 341
Dołączenie: 13 Gru 2005, 14:44
Miejscowość: Kraków

Postprzez Hpest » 12 Kwi 2006, 22:07

PostUA:


Masz mój głos :wink: Tylko dlaczego nie pomyślisz o tym aby samemu się rejestrować po kilkanaście razy na tym Forum i wysyłas Adminowi wiadomości :) Skoro tak bardzo Ci na tym zależy. Myślisz, że inni nie oszukują :D
Awatar użytkownika
Hpest
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1568
Dołączenie: 23 Lip 2005, 22:37
Miejscowość: [E]lita..

Postprzez luck_j » 13 Kwi 2006, 00:12

PostUA:


mój głos też masz, powiedz czy ci się udało później :)
Awatar użytkownika
luck_j
Postujący
Postujący
 
Posty: 105
Dołączenie: 09 Mar 2006, 01:06

Postprzez qazimen » 13 Kwi 2006, 10:24

PostUA:


Hpest napisał(a):Masz mój głos :wink: Tylko dlaczego nie pomyślisz o tym aby samemu się rejestrować po kilkanaście razy na tym Forum i wysyłas Adminowi wiadomości :) Skoro tak bardzo Ci na tym zależy. Myślisz, że inni nie oszukują :D

sprawdzaja IP
chociaż mam neo to wole nie oszukiwać

Ktoś jeszcze ????????
Prosze
qazimen
Postujący
Postujący
 
Posty: 341
Dołączenie: 13 Gru 2005, 14:44
Miejscowość: Kraków

Postprzez iwan10 » 13 Kwi 2006, 11:14

PostUA:


ok, oddałem na ciebie głos :)
iwan10
Postujący
Postujący
 
Posty: 348
Dołączenie: 28 Paź 2005, 18:36

Postprzez Hpest » 13 Kwi 2006, 12:33

PostUA:


qazimen napisał(a):
Hpest napisał(a):Masz mój głos :wink: Tylko dlaczego nie pomyślisz o tym aby samemu się rejestrować po kilkanaście razy na tym Forum i wysyłas Adminowi wiadomości :) Skoro tak bardzo Ci na tym zależy. Myślisz, że inni nie oszukują :D

sprawdzaja IP
chociaż mam neo to wole nie oszukiwać

Ktoś jeszcze ????????
Prosze


Eeee tam, ewentualna zmiana proxy tym bardziej, że masz Neostrade i jazzda :) Nie wykryja Cię, nie masz się czym martwić :]
Awatar użytkownika
Hpest
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1568
Dołączenie: 23 Lip 2005, 22:37
Miejscowość: [E]lita..

Postprzez czajek » 13 Kwi 2006, 12:44

PostUA:


Hpest napisał(a):Eeee tam, ewentualna zmiana proxy tym bardziej, że masz Neostrade i jazzda :) Nie wykryja Cię, nie masz się czym martwić :]


Oto postawa wzorowego użytkownika forum dającego przykład innym :D :D :D
Awatar użytkownika
czajek
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 575
Dołączenie: 06 Gru 2005, 16:00
Miejscowość: K-ce

Postprzez Hpest » 13 Kwi 2006, 12:52

PostUA:


Tak jest bieżcie ze mnie przykład :) , a więc qazimen do roboty :D Admin Na forum może Ci sprawdzić jedynie IP, a skoro masz Neo to nie wiem w czym problem :D ja bym się nie cackał, zresztą przekonasz się, że inni również oszukiwali :P Chociaż możę się myle :roll: niech Mirahz albo Rumun powiedzą Ci jak to jest z IP Neo na Forum. :wink:
Awatar użytkownika
Hpest
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1568
Dołączenie: 23 Lip 2005, 22:37
Miejscowość: [E]lita..

Postprzez Mac » 13 Kwi 2006, 14:18

PostUA:


Wiesz ale TP rejestruje kto w jakim czasie miał jaki IP więc jak chca to cie udupia. Jakbys miał modem tez cie moga złapac. Ale sie nie cackaj z adminami tego forum(myfow.info) nie beda cie ściagać a policja jak zechce to i owszem.
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6

Postprzez Hpest » 13 Kwi 2006, 14:27

PostUA:


Akurat chciało by im się dzwonić do TP i wogóle zadawać sobie fatygę, a z resztą TP nie udzieli im takiej informacjii od ręki, tym bardziej, że to tylko nabór na moda do Forum. Wrzuć na Looos i zejdź na ziemie.
Awatar użytkownika
Hpest
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1568
Dołączenie: 23 Lip 2005, 22:37
Miejscowość: [E]lita..

Postprzez Bawie_sie » 13 Kwi 2006, 14:53

PostUA:


Radiówka ma stałe ip a neostrada za każdym razem inne więc nie mogą tak łatwo ip sprawdzis lub jak kolwiek cie namierzyc :D pozdro
Awatar użytkownika
Bawie_sie
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 17
Dołączenie: 11 Kwi 2006, 10:06
Miejscowość: Z nienacka :)

Postprzez qazimen » 18 Kwi 2006, 14:44

PostUA:


jak by jeszcze ktos chciał to podbijam juz nie trzeba pisac prv do admina tego forum
qazimen
Postujący
Postujący
 
Posty: 341
Dołączenie: 13 Gru 2005, 14:44
Miejscowość: Kraków


Powróć do Śmietnik

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron