przez funkikoval » 04 Lip 2007, 18:21
UA:
przerabiam rmvb na avi za pomocą mediacoder.Jak i kiedy dodać,wkleić napisy do pliku z filmem? Nie widze takiej opcji w mediacoder.Należy to zrobić przed czy po konwersji?Jeśli wkleić przed to zapomocą jakiego programu?Jesli po to jak dodać plik txt ktorego wielkość pierwotnie przewidziana była do do wagi pliku rmvb?Bardzo prosze o wyczerpującą odpowiedż gdyż jestem laikiem... WIELKIE DZIEKI -POZDRAWIAM