TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

rozmiar i wycięcie fragmentów

Tematy związane z obróbka, edycją, konwersją plików foto, audio oraz video.

rozmiar i wycięcie fragmentów

Postprzez pantik » 12 Lip 2008, 00:35

PostUA:


1. hey mam taki problem mam plik video z koncertu 22 minuty tego jest i zajmuje to 684 mb a potrzeba mi wyciąc dwa fragmenty z niego jeden ma około 4 a drugi około 6 minut ( plik z koncertu: 30 klatek \s, szybkość danych 458 kb\s, próbka 24 bity, kompresja XVID, transmisja bitów 60 kb\s, rzomiar 640 na 480 pixeli)
problem w tym ze jak wytne np w moviemeakerze to taki fragment zajmuje okropnie duzo a potrzeba mi zeby było to około właściwie max 15 MB z tym zeby nie wyglądało to tragicznicznie podczas odtwarzania , plik będzie na stronie www mniej więcej w rozmiarze odpowiadającym szerokości około 375 na 280 pix.. jak moge coś takiego zrobić ?

2. ten 2-gi fragment trw 6 minut ale w nim jest jeszcze mały problem, koleś który to nagrywał załonił przez pomyłke palcem mikrofon i słychać strasznie tłumiony głos i dźwięk, dało by sie coś z tym zrobić ?? czytałem na necie ze mozna wyciąc jakimś programem dźwięk i zapisac do mp3 potem przerobić go wyciąc szum i zwiększyć ostrośc dźwieku itp a potem próbować wkleić do filmu, jak by ktoś dał rade coś podziałać, szukam i szukam i nic. z góry dzieki
asus p4p800-E
Pentium 4 2,53 Ghz
1,5 Gb ram
GeForce FX 5200 128 mb
gg: 11000111011110000101110
Awatar użytkownika
pantik
Postujący
Postujący
 
Posty: 382
Dołączenie: 24 Kwi 2006, 17:34

Powróć do Obróbka Foto, Audio, Video

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron