przez hrydziu » 30 Paź 2005, 16:26
UA:
Jesli chcesz tylko zmniejszac rozmiar plikow graficznych to polecam program xat.com Professional Image Optimizer
O żesz ku**a jego w d**ę pie*****na sku****ska mać - powiedział bosman, po czym zaklął szpetnie...