Jak obrabiam zdjęcia to przy formacie np.10x15 wpisuję też rozdzielczość 300pikscal. Mam pytanie kiedy wpisuje się wartości np.400 czy 500 pikscal i od czego to jest zależne i w ogóle po co się wpisuje te piksele , czy nie wystarczy sam rozmiar zdjęcia ? A moje drugie pytanie dotyczy rozmiaru zdjęć czy np. jak robię zdjęcie 3mln.pikseli i 6mln.pikseli np. w formacie obrazu 4:3 to rozmiar zdjęcia jest taki sam np.10x15 , czy te zdjęcia różnią się rozmiarem ?
z góry dzięki za pomoc

