TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Rundll "nie można odnaleźć określonego modułu"

Tematyka związana z produktami firmy Microsoft.

Rundll "nie można odnaleźć określonego modułu"

Postprzez wigton » 03 Lut 2016, 22:17

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:44.0) Gecko/20100101 Firefox/44.0


Witam

Taki właśnie komunikat jak w tytule wyświetla mi się przy starcie Windowsa. Wiem, że ma to związek z zawirusowaniem systemu (infekcje już zostały usunięte). W jaki sposób (poza tzw. naprawieniem systemu) mógłbym spowodować, by ta informacja przestała się wyświetlać?
Sporo się pisze o tym w internecie, ale osoby mające ten problem raczej nie są początkujące, gdyż do pytania dołączają OTL i inne raporty a ja nawet nie wiem, co to jest i jak je wygenerować. Próbowałem pobrać plik, z którym jest problem (TrammeledLayoff.dll), ze stron z DLL-ami, ale żadna strona go nie znajduje. Proszę o łopatologiczne wyjaśnienie, co zrobić po kolei i z góry przepraszam za dodatkowe pytania, które mogą się pojawić. Mam Windowsa 7 64-bit
wigton
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 11
Dołączenie: 04 Sty 2014, 13:50

Re: Rundll "nie można odnaleźć określonego modułu"

Postprzez mateo8898 » 17 Lut 2016, 18:35

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64; rv:44.0) Gecko/20100101 Firefox/44.0


Awatar użytkownika
mateo8898
Moderator
Moderator
 
Posty: 15377
Dołączenie: 15 Maj 2009, 14:55
Pochwały: 966


Powróć do Microsoft Windows

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron