TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Samsung Galaxy Trend Plus - Problem z odczytywaniem SMS

Tematy związane z telefonią komórkową.

Samsung Galaxy Trend Plus - Problem z odczytywaniem SMS

Postprzez allkord » 13 Mar 2016, 16:45

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/48.0.2564.116 Safari/537.36


Nie dalej jak kilka dni temu mój telefon Samsung Galaxy Trend Plus, po złapaniu dłuższej zwiechy samoistnie się wyłączył. Nie mogłem go uruchomić ponownie do czasu gdy nie wyciągnąłem i włozyłem ponownie baterii i nie podłączyłem do ładowania na jakiś czas. Od tamtej pory z telefonem dzieją się dziwne rzeczy. Najbardziej dotkliwą "awarią" okazał się jednak problem z SMS. Obecnie dostając sms, w pasku powiadomień wyświetla mi od kogo dostałem wiadomość i jakiej jest treści, ale kiedy naciskam powiadomienie bądź wchodzę z poziomu wszystkich aplikacji, na liście nie pojawiają się sms nowsze niż z wczoraj. To samo jest z pisaniem. Mogę napisać sms, który zostanie dostarczony, ale za cholere nie wyświetli się w konwersacji. Próbowałem włączać i wyłączać proces Wiadomości, jak i przywracać ustawienia fabryczne, czyścić Cache. Jakieś pomysły?
allkord
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 42
Dołączenie: 22 Paź 2011, 19:53

Powróć do Telefonia komórkowa - GSM, UMTS, WiMAX, LTE

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron