TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

service pack 3

Tematyka związana z produktami firmy Microsoft.

service pack 3

Postprzez deamon » 21 Sty 2006, 16:26

PostUA:


poszukuje tego ale w jednej części znalzłem ale w kilku na
Kod: Zaznacz wszystko
http://warezteam.one.pl/warez/?hop=newsy&kategoria=aplikacje&pokaz=34.

A mi jest potrzebne w jednym pliku
deamon
Postujący
Postujący
 
Posty: 467
Dołączenie: 17 Mar 2005, 16:36

Postprzez Mac » 21 Sty 2006, 16:37

PostUA:


toz to fake sp3 jeszcze nie wyszedł(chyba)
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6

Postprzez Hpest » 21 Sty 2006, 17:16

PostUA:


No właśnie :) byłem wczoraj na tej stronce przez przypadek i zastanowiło Mnie to jak jest możliwe aby SP3 już wyszedł skoro czytałem inaczej:
Service Pack 3 dla Windows XP za półtora roku
Microsoft poinformował na swojej stronie o wstępnej dacie publikacji Service Packa 3 dla systemu Windows XP. Kolejny zestaw poprawek ma się ukazać w drugiej połowie 2007 roku. To znacznie później, niż oczekiwano...

...Przed rokiem pojawiły się informacje, jakoby prezes Microsoftu Steve Ballmer zapowiedział, że SP3 ukaże się przed premierą systemu Longhorn (obecnie Windows Vista). Spodziewano się, że poprawki będą gotowe w drugim lub trzecim kwartale bieżącego roku. Niedawno Microsoft stwierdził, że SP3 nie będzie gotowy przed Vistą, gdyż nowy system jest priorytetem dla koncernu z Redmond. Firma nie ujawniła, co się znajdzie w SP3.
Awatar użytkownika
Hpest
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1568
Dołączenie: 23 Lip 2005, 22:37
Miejscowość: [E]lita..

Postprzez karolekziom » 21 Sty 2006, 23:22

PostUA:


może ktoś se wymyślił sp3 -powciepywał wszystkie uaktualnienia które wyszły po sp2 i nazwał to sp3. Też mi coś. 8)
Awatar użytkownika
karolekziom
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 86
Dołączenie: 21 Sty 2006, 23:06
Miejscowość: Radostowice


Powróć do Microsoft Windows

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron