TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

SIEC WLAN I LAN

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

SIEC WLAN I LAN

Postprzez SKJ » 18 Gru 2005, 16:47

PostUA:


Witam

Mam problem z udostepnieniem internetu na windowsie xp.

Tzn udostepniam internet i na drugim komputeze z linuxem i xp jest nety, tylko jak wejde na jakas strone to wywala mi wszsytkei ap(niema sieci) na komuterze z ktorego udostepnial lacze internetowe.

Internet mam z sieci bezprzewodowaj Karta Planet WL-8305

Co moze powodowac takie cos? systemy sa wszystkei na nowo postawione:)
Strona pare dni w sieci...
SKJ
Postujący
Postujący
 
Posty: 179
Dołączenie: 06 Sie 2005, 01:12

Postprzez hrydziu » 18 Gru 2005, 23:34

PostUA:


Sorrki, ze sie czepiam ale jezeli chcesz aby ktos ci pomogl proponuje jakos lepiej opisac sytuacje i wyjasnic problem. Bo czytam to co napisales i nie wiem o co ci chodzi.
Chociaz mozliwe ze to ja mam problemy ze zrozumieniem polskiej mowy :D
O żesz ku**a jego w d**ę pie*****na sku****ska mać - powiedział bosman, po czym zaklął szpetnie...
Awatar użytkownika
hrydziu
Postujący
Postujący
 
Posty: 149
Dołączenie: 13 Maj 2004, 21:38

Postprzez SKJ » 19 Gru 2005, 17:17

PostUA:


No moze troche namotalem wiec zacznijmy od poczatku:

Mam w domu za PC:

PC1:
Windows Xp Pro SP2
Łacze sie z internetem za posrednictwem bezprzewodowej karty sieciowej

PC2:
Windows Xp Pro SP2
Knoppix 4.02
Łacze sie z internetem za posrednictwek kart sieciowej LAN


Problem:

Gdy udostepnie lacze internetowe na komputerze PC1 na komputer PC2 to przy przegladaniu stron internetowych,a dokladnije przy ladowaniu na komuterze PC1 tak jakby padala karta sieciowa.Dokladnije niewidac zednych sieci bezprzewodowych.Jesli przegladam strony lub sciagam pliki na komuterze PC1 to jest wszystko dobrze.

W czym moze byc problem? Nieznam sie az tak na sieciach wiec pytam:) Aha jeszce przy przelozeniu karty do drugiego komputera jest dobrze,ale niesprawdzalem gdy udostepnie lacze.
Strona pare dni w sieci...
SKJ
Postujący
Postujący
 
Posty: 179
Dołączenie: 06 Sie 2005, 01:12

Postprzez Mac » 19 Gru 2005, 21:00

PostUA:


ehh skąd ja to znam serwer siec wlan jest tak skonfigurowny że sie nie da udostepniać albo cios takiego. Poczytaj regulamin może to byc nieodzwolone dobrze że mam neostrade
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6

Postprzez SKJ » 19 Gru 2005, 23:04

PostUA:


Wczesniej bylo wszykstko ok ,zadnego aneksu do umowy nieodstalem...
Strona pare dni w sieci...
SKJ
Postujący
Postujący
 
Posty: 179
Dołączenie: 06 Sie 2005, 01:12

Postprzez Mac » 20 Gru 2005, 08:38

PostUA:


aneksu nie musiałes dostac pdpisując akceptujesz regulamin a w regulaminie to wiesz
moge sie mylic
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6

Postprzez SKJ » 20 Gru 2005, 09:48

PostUA:


W domu moge miec ile chce kompow i miec na nich internet z jedengo zrdla...,tylko ze niemoge poza mieszkanie(to jest jedyny taki warunek) ,wg zyje dobrze z adminem wiec jak by mi cos takeigo zrobil to bym raczej o tym wiedzial/
Strona pare dni w sieci...
SKJ
Postujący
Postujący
 
Posty: 179
Dołączenie: 06 Sie 2005, 01:12


Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron