TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Skarb narodów: Księga Tajemnic

Rozmowy na tematy związane z filmem. Opisy, recenzje.

Skarb narodów: Księga Tajemnic

Postprzez Bozz » 21 Lut 2008, 17:46

PostUA:


Poszukiwacz skarbów Benjamin Franklin Gates (Nicolas Cage), odkrywa tajemnicę zaginionych 18 stron dziennika Abrahama Lincolna. Odkrywając dzięki temu prawdę o zamachu na Lincolna.


Szerze powiem, że czekam na ten film. Pierwsza część spodobała mi się, mam nadzieję, że druga nie zawiedzie.
Tylko coś długo nie ma żadnej sensownej wersji... Tylko CAM. No nic, zostaje czekać ;)
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20

Postprzez RIKERorg » 21 Lut 2008, 21:57

PostUA:


A ja już oglądałem to i powiem szczerze bardzo mi się to podobało :D
Oglądałem również 1 części i są równie dobre. Największy + za pomysłowość
Ach te zagadki :D
Awatar użytkownika
RIKERorg
Postujący
Postujący
 
Posty: 117
Dołączenie: 07 Paź 2007, 17:12

Postprzez murarz777 » 23 Lut 2008, 18:34

PostUA:


a ja własnie kołuje ten filmik z recenzji zapowiada sie naprawde ciekawie :twisted:
Człowiek, który porusza się w tłumie, nie dojdzie dalej niż inni. Ten, który chodzi samotnie, może znaleźć się tam gdzie jeszcze nikogo nie było.
Awatar użytkownika
murarz777
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1405
Dołączenie: 09 Lip 2007, 01:51
Miejscowość: nie wiem
Pochwały: 3

Postprzez Mirahz » 24 Lut 2008, 22:53

PostUA:


Ostatnio mialem mozliwosc ogladania wersji cam, ale zrezygnowalem. Moze sie przymierze do czegos lepszego.
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Postprzez kukaszr » 25 Lut 2008, 09:03

PostUA:


ja oglądałem wczoraj "skarb narodów" -i bardzo mi sie podobał... będe obserował kiedy będzie na dvd 2 odsłona tego filmu.
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2


Powróć do Film

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron