TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Skasowana historia przeglądania - gdzie można znaleźć?

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

Skasowana historia przeglądania - gdzie można znaleźć?

Postprzez boryna » 24 Sie 2013, 11:23

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:19.0) Gecko/20100101 Firefox/19.0


czy można znaleźć skasowaną historię przeglądania gdzieś w plikach systemowych? jeśli tak to jak ją sprawdzić

2.
mam pewien plik, program który go otwiera nie wykrywa go domyślnie - muszę pierwszy raz go nim otworzyć. nie mogę go otworzyć z programu - bo mi go zamyka. próbowałem otwórz za pomocą, ale nie mogę dodać żadnego programu który nie figuruje na liście.
boryna
Postujący
Postujący
 
Posty: 166
Dołączenie: 25 Kwi 2009, 13:26

Re: historia

Postprzez Pangia » 24 Sie 2013, 12:42

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.3) Gecko/20100401 Firefox/3.6.3


Co do historii to jak ją usunąłeś, to jest już raczej po ptakach.
Co do „Otwórz za pomocą...” to możesz kliknąć w okienku „Przeglądaj...” i wtedy wybrać taki program, jaki chcesz, tylko musisz wybrać plik .exe, więc musisz przekopać się do folderu, gdzie instalowałeś dany program. Jeżeli jesteś pewien, że dany program otwiera ten plik, to wszystko powinno zadziałać.
A, i lepiej odznaczyć „Zawsze używaj tego programu...”, bo Windows ma upierdliwą tendencję do zapamiętywania tej opcji w wypadku rozszerzeń, które nie działają, a nie zapamiętuje tego, gdy plik rzeczywiście da się skojarzyć z wybranym programem. Przez to np. każdy plik .sav skojarzył mi się z jakąś grą na silniku Source (najpierw był to CS: Source, później ustawiło mi się na Half-Life'a 2, później na Left 4 Dead 2, a teraz skojarzone to mam z Left 4 Dead :D) – ot, złośliwość rzeczy martwych, a żeby to odkręcić, to trzeba się później babrać w rejestrze.
Pangia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 781
Dołączenie: 27 Wrz 2009, 11:16
Pochwały: 10

Re: Skasowana historia przeglądania - gdzie można znaleźć?

Postprzez Br17n11798 » 13 Wrz 2013, 14:08

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/29.0.1547.66 Safari/537.36


A nie da się przypadkiem cofnąć systemu do wybranej daty ? : P Bo wydaje mi się że tak i historia wykasowana przez nas powinna dalej być w przeglądarce ; ) wszystko co kasujemy z dysku tak na prawdę nie znika ; ) przynajmniej w jakiejś części.
Awatar użytkownika
Br17n11798
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 4
Dołączenie: 28 Sie 2013, 10:40


Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron