TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Skazany na śmierć - Prision Break

Rozmowy na tematy związane z filmem. Opisy, recenzje.

Postprzez Mirahz » 13 Mar 2007, 01:06

PostUA:


No mnie tez ta 2 seria bardziej sie podoba niz 3, nie mowiac juz o 4 (;
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Postprzez LucaS » 13 Mar 2007, 16:30

PostUA:


oczywiście chodziło mi o to, ze druga od pierwszej. Zamyslony bylem jak pisalem :P
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez supersongo » 13 Mar 2007, 17:14

PostUA:


każda seria jest super :grin: najgorsze jest tylko to czekanie aż wyjdzie następny odcinek :sad:
Awatar użytkownika
supersongo
Postujący
Postujący
 
Posty: 124
Dołączenie: 09 Lis 2006, 22:16

Postprzez LucaS » 18 Mar 2007, 22:36

PostUA:


Od dłuższego czasu Fani Prison Break ( Skazany na Śmierć ) zastanawiają się, czy po sezonie numer II, nastąpi jego kontynuacja. Wszystkim tym, którzy jeszcze nie widzą spieszymy z informacją, że nowy sezon opatrzony cyferką III - będzie. Jego oficjalna premiera zapowiedziana została na 29 sierpnia 2007 roku, czyli prawie 5 miesięcy po zakończeniu II sezonu. Sezon ma się pojawić pod zupełnie inna nazwą, która zostanie ogłoszona wkrótce.

A o to garść informacji co nas będzie czekać:

Po pierwsze. Większość ( 90%) wątków zawartych w II sezonie zostanie rozwikłana.

Cytując wypowiedź Scheuring "Widzowie dostaną zdecydowane zakończenie/zamknięcie opowieści, jednak pozostawimy ich w przekonaniu, że część wątków nie do końca znajdzie rozwiązanie”

Co jeszcze przyniesie nam nowy sezon? Znajdziemy w nim m.in. 8 głównych bohaterów oraz jedną lub dwie całkowicie nowe role. Postacie, które przetrwają nieustającą ucieczkę wciąż będą ze sobą powiązani linią fabularną.

Jaki los spotka agenta Mahone’a w którego wcielił się William Fichtnear? W odpowiedzi na pytanie fanów Scheuring stwierdził, że William w roli agenta strasznie mu się spodobał a co za tym idzie – jego obecność w nowej serii jest bardzo prawdopodobna.
Kolejnym novum jest pojawienie się roli kobiecej. Określono ją jako osobę, której sposób bycia zbiega się z tym jaki prezentuje Michael – inteligencja. Rozkocha w sobie jednego z bohaterów. Kto to taki? Tego niestety nie wiemy.

Wszyscy miłośnicy Sary Tancredi, usłyszawszy wiadomość o ciąży aktorki, zaczęli się obawiać o jej dalszy los w serialu. Uspakajamy i informujemy że Sara nie zniknie. Paul Scheuring mówi, że jej rola jest zbyt istotna dla fabuły, by nagle całkowicie z niej rezygnować. Ze względu na to że poród aktorki zaplanowany jest na późne lato, co zbiega się z premierą III sezonu, pierwsze odcinki nowej serii będą emitowane bez jej udziału. Scheuring oznajmia, że jej tymczasowe zniknięcie pasuje do wątku, ale odmawia potwierdzenia pogłosek, ze Sara Tancredi zostanie porwana.

Uwaga: wszystkie informacje zaczerpnięte ze strony
Kod: Zaznacz wszystko
http://www.prison.pl/
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez Roy » 21 Mar 2007, 18:38

PostUA:


Czy jest tu ktoś kto potrafi sensownie, ale naprawdę sensownie odpowiedzieć mi na pytanie co takiego jest w Prison Break, że warto to oglądać?
Poruszony całą tą otoczką przed premierą w Polsce postanowiłem obejrzeć pierwszy odcinek.
I co?
Po 15 minutach nie mogłem już wytrzymać i wyłączyłem. Po odpuszczeniu sobie kilku odcinków znów próbowałem z podobnym skutkiem.
I nie dlatego, że fabuły nie znałem, bo na tym polu to akurat przy pomocy kumpla byłem zorientowany. Ale nie znalazłem tam nic interesującego. Historia znana jest już od początku-chcą uciec, zamieszane władze na wysokich stanowiskach i tyle. No a coś bardziej sensownego. Film jest zwyczajnie nudny. Ale to tylko moje zdanie i pewnie spotka się z baaaaardzoooooo szeroką krytyką. Mimo tego nadal czekam na odpowiedź
Awatar użytkownika
Roy
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 21 Mar 2007, 15:38
Miejscowość: i po co?

Postprzez pavko89 » 21 Mar 2007, 18:46

PostUA:


kazdy ma inny gust jeden lubi roze a drugi jak mu nogi smierdza ja sam nie jestem zaintersowany tym filmem ogladam go sporadycznie i nie powiem ze jest fascynujacy ale mozna przy nim posiedziec o wiele lepiej obejrzec sobie Skazani na Shawshank super polecam
Awatar użytkownika
pavko89
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 707
Dołączenie: 05 Kwi 2006, 20:23

Postprzez rumun » 21 Mar 2007, 19:04

PostUA:


Skazani na Shawshank to faktycznie bdb film ale nie porównywałbym go do PB. Tematyka podobna, jednak jedno to serial a drugie to film fabularny. Poza tym w PB ucieczka to dopiero początek.
Programy, Gry, Download https://www.instalki.pl/
Sklep z oprogramowaniem https://www.vebo.pl/
Windows 7 https://windows7.pl/
Awatar użytkownika
rumun
Administrator
Administrator
 
Posty: 1499
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:52
Miejscowość: PL
Pochwały: 14

Postprzez kukaszr » 21 Mar 2007, 21:27

PostUA:


wlasnie sciagam 1 i 2 sezon PB... jeszcze nie ogladalem ani jednego odcinka bo ominołem 1 na polsacie ;] a nie przepadam ogladac czegos jak nie znam początku ;d

Seriale takie jak PB, Lost, 4400 to są Esmeraldy i Szanse na sukces XXI w. ;) Te seriale sie nie kończą ;] Jestem zapalonym widzem losta i 4400 i irytuje mnie tylko jedno... okres oczekiwania na nowe sezony :/
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Postprzez supersongo » 21 Mar 2007, 21:36

PostUA:


Roy wez sie troche zastanów po 15 minutach 1 odcinka wyłączyłeś film ? Co mozna powiedzieć o filmie po 15 minutach? NIC!!! Więc najpierw obejrzyj a potem sie wypowiadaj
Awatar użytkownika
supersongo
Postujący
Postujący
 
Posty: 124
Dołączenie: 09 Lis 2006, 22:16

Postprzez Mirahz » 22 Mar 2007, 15:10

PostUA:


15 pierwszych minut w tym przypadku, to zdecydowanie za malo, zeby oceniac na tej podstawie 2 sezony danego serialu. Tez mialem mieszane uczucia, co do serialu, ale jak juz zdecydowalem sie ogladac "na powaznie" od poczatku do konca, to wszystko stalo sie jasne ;).
Nie mowie, ze wszystkie odcinki sa bardzo interesujace, ale to juz jest wzgledne.

Ktos w koncu przypomnial sobie na czym polega produkcja serialu i jak powinien wygladac.

Na szczescie nie wszyscy zachwycaja sie tym samym... i kazdy moze miec inne zdanie na ten temat.
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Postprzez Roy » 22 Mar 2007, 16:27

PostUA:


supersongo napisał(a):Roy wez sie troche zastanów po 15 minutach 1 odcinka wyłączyłeś film ? Co mozna powiedzieć o filmie po 15 minutach? NIC!!! Więc najpierw obejrzyj a potem sie wypowiadaj

On już po 15 min był beznadziejny i wywoływał u mnie mdłości.
Awatar użytkownika
Roy
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 21 Mar 2007, 15:38
Miejscowość: i po co?

Postprzez jonny » 22 Mar 2007, 17:26

PostUA:


Skoro PB wywołuje u Ciebie mdłości , to ciekaw jestem co ich nie wywołuje .

Pochwal się co oglądasz. Bardzo jestem ciekawy , to muszą być jakieś niesamowite produkcje :roll:
JPS
Awatar użytkownika
jonny
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 777
Dołączenie: 13 Lip 2006, 10:16
Miejscowość: Łódź

Postprzez supersongo » 22 Mar 2007, 19:56

PostUA:


oj tak Roy chyba jest fanem "Mody na sukces" co natomiast u mnie wywołuje mdłości ale o gustach i guścikach sie nie dyskutuje pozdro ROY :grin:
Awatar użytkownika
supersongo
Postujący
Postujący
 
Posty: 124
Dołączenie: 09 Lis 2006, 22:16

Postprzez kukaszr » 22 Mar 2007, 21:19

PostUA:


apropo Mody na Sukces ;) dzis od lasek z klasy dowiedziałem się, że na jakiejs konferencji z producentami padło stwierdzenie, że przewidywane jest nagranie 7000 odcinkow...

teraz są chyba na 3800 ;] poraszka...

Przewiduje że będą 292 sezony ;] po 24 odcinki...


apropo Roya:

ja też uwazalem ze zagubieni to dno... i beznadzieja, zmieniłem zdanie dopiero po obejrzeniu 2-3 odcnkow...z PB pewnie jest tak samo tylko trzeba je obejrzec
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Postprzez Roy » 22 Mar 2007, 21:33

PostUA:


supersongo napisał(a):oj tak Roy chyba jest fanem "Mody na sukces" co natomiast u mnie wywołuje mdłości ale o gustach i guścikach sie nie dyskutuje pozdro ROY :grin:

PB i Moda na sukces są na podobnym poziomie.
Awatar użytkownika
Roy
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 21 Mar 2007, 15:38
Miejscowość: i po co?

PoprzedniaNastępna

Powróć do Film

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron