Kiedy formatuję według ustawien z internetu a znalazłem dwa na PAL DV i NSTC po rendowaniu jest głos że jest raz głośniej a raz ciszej i wogule niema obrazu.Jest to PILNE PROSZĘ POMUSZCIE podajcie jakieś linki lub na mojego meila serdeczne dzięki.
[email protected]