TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

SP2

Tematyka związana z produktami firmy Microsoft.

SP2

Postprzez jbo1444 » 27 Sty 2006, 15:41

PostUA:


kiedys kto mi pomogł zainstalowanie sp2 na piraacie i ja nie wiem własnie kto ??jakos na n....... ale nie wiem :Da co do sp2 to chce zaintalowac i kurde komunikat mi sie pokazuujeze jakis nr jest nie poprawny i nie wiem co zrobic ?:/pomocy
jbo1444
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 19
Dołączenie: 27 Sty 2006, 15:38

Postprzez jaco124 » 27 Sty 2006, 17:20

PostUA:


klikasz START -> URUCHOM. Wpisujesz REGEDIT
otwiera sie okno.. teraz kolejno
+HKEY_LOCAL_MACHINE
+SOFTWARE
+MICROSORT
+WINDOWS NT
+CurrentVersion
+WPAEvents
Teraz z prawej strony jest cos takiego: "OOBETimer" -> kliknij to dwa razy -> otworzy sie okienko i zmien OSTATNIA LICZBE na: 00
Klikasz OK. Zamykasz to okno.
Nastepnie START -> URUCHOM i wpisujesz: %systemroot%\system32\OOBE\MSOOBE /A
Zmieniasz klucz produktu na inny np:
C6JCC-VFQCT-GMB7W-M8464-6XKQG
Nastepnie START -> URUCHOM i wpisujesz: %systemroot%\system32\OOBE\MSOOBE /A
i klikasz ok.
Powinno dzialac.
I wtedy bez problemu instalujesz SP2
Jesli to nie zadziala to podaj maila wysle ci plik (KeyChanger) i opisze co i jak. Wtedy napewno zadziala.
jaco124
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 47
Dołączenie: 14 Sty 2006, 16:50

Postprzez jbo1444 » 28 Sty 2006, 15:58

PostUA:


własnie mam problem bo kiedys mi ktos takie cos podał i zrobiłem a jak czytałem w inych tematach to sp2 powinno przyspieszyc prace kompa a u mnie zwolniło ten ekran powitalny "zapraszamy" tak długo sie ładował i nie jestem przekonany zeby to zrobic ??a czemu to zwolniło to niewiem prosze o opinie :D
jbo1444
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 19
Dołączenie: 27 Sty 2006, 15:38


Powróć do Microsoft Windows

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron