przez Klamotten » 10 Wrz 2006, 20:42
UA:
Dzień dobry. Poszukuję spolszczenia do programu adobe premiere 6.0. I proszę jeszcze o powiedzenie jak zainstalować takie spolszczenie. A jeżeli nie znacie spolszczenia, to może znacie cały program po Polsku ?
Pozdrowienia dla wszystkich !