przez wojtas1125554 » 06 Lis 2005, 21:57
UA:
a mogli byście dać mi jakieś linki do office 2003?? bo w eMule niema a co do wypowiedzi piotrog to niema spolszczenia już mu to mówiłem przez GG spolszczenie nieistnieje wiec jak coś to będzie musiał sobie ściągnąć lub kupić wersje już PL