przez dan_24 » 05 Cze 2008, 22:32
UA:
Witka. Jak w temacie poszukuje spolszczenia do nsf undergrand, jesli ktos wie skad takie pobrac to prosil bym o jakas dobra stronke, bo z tych co sciagalem to zadne nie dziala.Z gory dzieki.
SPOKO LUZIK !!!!!!!!!