przez danekpl » 26 Mar 2005, 21:46
UA:
ale ten link powyzej jest do wersji 8.0 , a ja potrzebuje do wersji 8.05.
To spolszczenie gdy uruchamiam to wyskakuje powiadomienie że :
Program nie mógł zaktualizowac istniejacej wersji PM 8.0 z powodu :
Nieznana wersja pliku X:/Program Files/Syntematec/Norton PartitionMagic 8.0 /DrvMap.exe (gdzie X jest literą partycji)
Dzieki za odpowiedzi