TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Sprzedam monitor Samsung 27 S27B550V 2ms LED FullHD

Tutaj można zamieszczać oferty sprzedaży oraz kupna różnych przedmiotów.

Sprzedam monitor Samsung 27 S27B550V 2ms LED FullHD

Postprzez Azazell » 14 Sty 2013, 17:23

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64; rv:18.0) Gecko/20100101 Firefox/18.0


Do sprzedania mam nowiutki monitor firmy Samsung - SyncMaster 27`(nazwa modelu: S27B550V). Monitor zakupiłem w firmie na początku tego stycznia, podłączyłem go tylko na parę godzin by sprawdzić czy wszystko jest w porządku i czy nie ma żadnych wad technicznych w postaci badpixels (martwych pikseli) itp.

Monitor jest dość duży i idealnie nadaje się do pisania artykułów, pracy biurowej, oglądania filmów i grania w gry w FULL HD (1920x1080). Posiada 2 wejścia HDMI i 1 D-Sub oraz na głośniki. Jest to monitor LED z matrycą TN. Jak na matryce TN to jakość obrazu jest naprawde bardzo zadowalający..

Monitor mimo, że był pare razy uruchamiany to jednak sprzedaję go jako nowy produkt. Pozwoliłem sobie przetestować jego możliwości przy użyciu programów diagnostycznych, w celu sprawdzenia jego możliwości i oczywiście w poszukiwaniu wad technicznych. Na szczęście żadnych wad nie dostrzegłem. Sprzedaję go ponieważ już mam drugi o podobnych parametrach i nie ma sensu by się kurzył. Lepiej sprzedać. Warto podkreślić, że ten monitor doskonale sprawdza się przy konfiguracji PC i konsola XBOX lub PlayStation 3. Podłączyłem jednocześnie komputer do jednego wyjścia HDMI oraz PS3 do drugiego wyjścia. Efekt oszałamiający! Jeżeli poszukujecie monitor do konsoli to ten monitor sprawdza się doskonale.

Zapraszam do aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=2949102115.
Awatar użytkownika
Azazell
Moderator
Moderator
 
Posty: 514
Dołączenie: 07 Kwi 2011, 10:12
Miejscowość: Szczecin
Pochwały: 1

Powróć do Giełda

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników