przez Kosmo » 31 Lip 2009, 21:43
UA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.1.1) Gecko/20090715 Firefox/3.5.1 Creative ZENcast v2.00.13
Nie jestem pewien , ale znalazłem coś takiego na jakiejś brazylijskiej stronie, gadali coś "drivero/superbox4" i podali ten link...
Może to jest to ...
http://www.mayflash.com/Download/SETUP345.EXEJak system nie che wykrywać do pada sterowników to spróbuj włożyć płytkę z windowsa i zaznaczysz obszar poszukiwania ( w dodaj nowy sprzęt ) folder i836 czy jakoś tak, bo tam są wszystkie sterowniki windowsa ...
Intel Core2 Duo E8400 ov.3,8Ghz, ASUS P5K/EPU, Patriot PDC22G6400ELK 4x1024MB 800MHz, Nvidia Geforce GTX570, WD Black 512GB, Fatal1ty 550W, Obudowa jakaś Easy Touch :)