TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Sterownik graficzny przestał działać Nvidia Laptop

Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.
Regulamin forum
1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

Sterownik graficzny przestał działać Nvidia Laptop

Postprzez Zernat » 05 Maj 2016, 23:46

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:45.0) Gecko/20100101 Firefox/45.0


Witam, mam problem z laptopem (laptopami) Y510P z kartami Nvidii w SLI, mam dwie sztuki z takim samym problemem. Przy grze w niektóre gry wywala sterowniki graficzne. Pojawia się po prostu komunikat, czasem się same zrestartują czasem wolniej, czasem szybciej. Puenta jest jednak taka, że je wywala co uniemożliwia normalną grę.

Problem wyskakuje w różnych grach, z tych ostatnich/nowszych np. CS GO, Overwatch. Problem jest niezmiennie, nieważne od wersji sterowników (sprawdzałem na 34x. i 35x.) i występuje na Win7 (w różnych konfiguracjach jeśli chodzi o updejty). W niektórych grach pomaga wyłączenie SLI ale nie we wszystkich i poza tym to raczej nie jest dobre rozwiązanie :P

Chciałem was prosić o pomoc ponieważ mnie skończył się już pomysły ... sprawdzałem różne wersje sterowników, bawiłem się w panelu nvidii (preferowana maksymalna wydajność itp. itd.), googlowałem, szukałem na jutubie, próbowałem tego: https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/2665946

Najśmieszniejsze jest to, że widzę po sieci, że ten problem jest popularny zarówno na PC'tach jak i laptopach, tak samo Win7 jak i Win10 i to niezmiennie nawet od sterowników 31x. i nikt nie odnalazł rozwiązania ... Dodam jeszcze, że przy dwóch laptopach wywala sterowniki w różnych momentach przy różnych grach także nawet ciężko jest znaleźć jakiś punkt wspólny :/

Z rozwiązań których jeszcze nie próbowałem prócz tych które wypisałem to podniesienie napięcia na kartach, ponieważ są to laptopy i jednak chciałem tego uniknąć.

Czy może ktoś z was ma jakikolwiek pomysł ? xd

Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam
Zernat
Postujący
Postujący
 
Posty: 112
Dołączenie: 11 Lip 2011, 23:43

Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników