TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Street Kings / Królowie Ulicy

Rozmowy na tematy związane z filmem. Opisy, recenzje.

Street Kings / Królowie Ulicy

Postprzez destyny » 20 Sie 2008, 14:47

PostUA:


Street Kings



Moje wrażenia po filmiku bardzo pozytywne, na początku bylem sceptycznie nastawiony, ale w miarę oglądania filmik wciąga coraz bardziej. Nie ma mowy żebyś nie obejrzał go za pierwszym podejściem.......


Jakie są wasze opinie i wrażenia po filmie.
"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać."
destyny
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 1807
Dołączenie: 02 Sie 2006, 09:16
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 12

Postprzez Palacio » 20 Sie 2008, 15:25

PostUA:


Oglądałem ten film na wakacjach w Gdyni. Właściwie nie chciałem wtedy iść do kina, ale siostra mnie przekonała. Noi muszę powiedzieć, że miała rację. Wybrałem sobie akurat ten film. Moje wrażenia są pozytywne, a film wciągnął mnie już od pierwszych minut. Dalsza fabuła ciekawie przedstawiona, aż do samego końca. Dla mnie 9/10. I jeszcze jak fajnie ogląda się film w kienie z 5 osobami na sali :D
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82

Postprzez Dawid255151 » 20 Sie 2008, 16:17

PostUA:


Nie oglądałem tego filmu,ale widząc wasze opinie myślę że oglądnę ten film i napiszę swoją opinię.
Awatar użytkownika
Dawid255151
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2064
Dołączenie: 04 Lis 2007, 18:37
Pochwały: 2


Powróć do Film

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Illidan