TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Strona do Instant Video Chat-u

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

Strona do Instant Video Chat-u

Postprzez piwodex » 16 Paź 2014, 13:04

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64; rv:33.0) Gecko/20100101 Firefox/33.0


Witam, nie bardzo wiem gdzie umieścić ten temat. Szukam strony na której bez logowania i w szybki sposób będę mógł utworzyć tymczasowy pokój czat (link invite dla kogoś) do rozmów przez kamerkę intranetową. Strona ma być podobna do tej condorchat.com lecz ma mieć sprawdzanie pisowni i mieć możliwość pisania tekstu dłuższego niż jak w przypadku condorchata, czyli więcej niż jedna linijka tekstu. Condorchat bardzo mi się nie podoba a nie mogę znaleźć innej bo w wyszukiwarce wyskakuje pełno stron wymagających rejestracji a do tego jakieś gołe baby. Podsumowując zależy mi na, sprawdzaniu pisowni, webcamie, braku rejestracji, tworzenie pokoju tzn. linku do wysłania komuś jako zaproszenie do pokoju. Proszę sprawdzić jak działa condorchat.com i dać mi coś podobnego. (nie to nie reklama condorchat.com to jakiś badziew z okropnymi emoticonami i innymi uciążliwościami).
piwodex
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 16 Paź 2014, 01:35

Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Mirahz