TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

[Zlece] Stworzenie Generatora Online

Rozmowy na temat tworzenia stron www oraz programowania.

[Zlece] Stworzenie Generatora Online

Postprzez inwsmedia » 22 Wrz 2015, 13:08

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/45.0.2454.99 Safari/537.36


Witam !

Szukam osoby, która będzie potrafiła stworzyć dla mnie Generator Online, który będzie prezentował za pośrednictwem strony www pobieranie "niby" gry PC na komputer użytkownika. Więc tak naprawdę Generator Online ma nie działać ale ma wywierać wrażenie profesjonalnego. Zależy mi jednocześnie na dobrym wyglądzie owego Generatora Online jak i jego funkcjonalności aby wyglądał na jak najbardziej wiarygodnego. Bardzo ważną kwestią dla mnie jest aby ten Generator Online można było modyfikować pod różne gry PC. Dla przykładu podam Generator Online, który znalazłem przypadkowo w sieci:

Kod: Zaznacz wszystko
http://grangames.com/fifa-16


Zależy mi na czymś dużo lepszym, ładniejszym i wiarygodniejszym. Wszelkie wytyczne przedstawię po skontaktowaniu się z moją osobą, również chętnie wysłucham propozycji danego wykonawcy.

Za ten projekt jestem w stanie zapłacić 150 zł.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt E-mail: [email protected]

Pozdrawiam
inwsmedia
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 28 Sie 2015, 21:22

Re: [Zlece] Stworzenie Generatora Online

Postprzez Arluk » 01 Paź 2015, 16:16

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64; rv:41.0) Gecko/20100101 Firefox/41.0


Za taką cenę nikt Ci się tego nie podejmie, tym bardziej, że stawiam na to, iż generator ma posłużyć do wyłudzania sukbskrybcji, więc z etycznego punktu widzenia ja bym to od razu odrzucił.
Arluk
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 44
Dołączenie: 21 Lip 2015, 23:13


Powróć do Webmastering, programowanie

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]