przez proktor » 17 Wrz 2006, 14:36
UA:
taaaa....
I co mam strzelac ktora to jest optymistyczna? Zastanów się.
Jeśli ktoś się na tym zna/lubi ten klimat to odpisze...
Ja tego nie czuje... nawet jak słucham tego(kilka utworow przesłuchałem) to nie mam pojęcia czy to jest smutne czy wesołe, jesli ty wiesz to wtedy odpisz... a p2p bede uzywal jak juz bede mial tytuly, ok? Juz rozumiesz?
strony internetowe: Błonie, Brwinów, Pruszków, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki