TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Szukam pomocy w konfiguracji śieci i dostępu do netu

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

Szukam pomocy w konfiguracji śieci i dostępu do netu

Postprzez Sbastian » 06 Gru 2006, 11:27

PostUA:


Mam problem z skonfigurowaniem dottępu do internetu. Założyłem stałe łącze internetowe dosyć duże i chce się nim podzielić z sąsiadem. Dostawca internetu dostarczył mi modem z wbudowanym rooterem. Aby podzielić internet kupiłem switcha. Problem w tym że modem przyznaje adres ip tylko jednemu komputerowi podłączonemu do switcha. tzn ten komputer, który szybciej wystartuje ma internet a w drugim nawet nie probuje mieć. Proszę o pomoc. Będę bardzo wdzieczny za wskazówki.
mój nr gg:4287578. e-mail [email protected].
Sbastian
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 06 Gru 2006, 11:13
Miejscowość: Udrzynek

Postprzez 1jaa » 06 Gru 2006, 12:38

PostUA:


No to nie pod switch a pod router podlącz.
Awatar użytkownika
1jaa
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1151
Dołączenie: 24 Sty 2006, 21:35
Pochwały: 2

Postprzez waski » 12 Gru 2006, 18:49

PostUA:


dobrze ci mówi , podłącz pod router, ja na tej samej zasadzie chulam
:smile:
waski
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączenie: 08 Gru 2006, 20:51
Miejscowość: Łańcut

Postprzez brasiek » 12 Gru 2006, 20:18

PostUA:


A co to masz za ruter. Jakiej firmy i kto ci go dostarczył??
brasiek
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 11
Dołączenie: 28 Sty 2005, 23:17
Miejscowość: Myślenice


Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron