przez destyny » 03 Sie 2008, 10:30
UA:
rafi6233 napisał(a):chcem po prostu te wyliczenia robić szybko bo kalkulator mnie już dobija
Zawsze sam możesz napisać taki program, nie spotkałem się jeszcze z taką aplikacją......
Osobiście jak przedmówcy polecam kalkulator ale jeśli mówisz że Cie dobija, to zawsze możesz liczyć na kartce za pomocą głowy i ołówka.
"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać."