UA:

UA:


UA:
menart14 napisał(a):aha bym zapomniał, powiedz poco ci to, bo jezeli masz dvd ktore odtwarza divxa a nie odtwarza napisow to znam na to dobry sposob.

UA:

UA:
menart14 napisał(a):Hmm, niech no pomyśle.
[strona nie jest już dostępna]
niebede robil wszystkiego za ciebie, na tej stronie jeśli dobrze poszukasz to znajdziesz kilka sposobów, tylko please niemów że nie ma, jeżeli nie znajdziesz to znaczy że źle szukałeś. Powodzenia
