TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

szukam sterowników do pen drivera!!

Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.
Regulamin forum
1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

szukam sterowników do pen drivera!!

Postprzez vołking » 31 Mar 2007, 14:53

PostUA:


witam! mam taki problem: kupiłem od kumpla odtwarzacz mp3 1024mb za 10zł. powiedział mi że nie da się na nim słuchać piosenek ale można przenosić dane. znowu mój drugi kolega miał kiedyś taki problem i zainstalował sterowniki do playera. proszę więc o jakieś linki do sterowników na odtwarzacz. Pozdro. 8)
vołking powraca
vołking
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 14
Dołączenie: 22 Sty 2007, 13:23

Postprzez Bozz » 31 Mar 2007, 14:57

PostUA:


Może napisz markę i model tego MP3 bo tak to raczej nikt Ci nie pomoże. Chociaż wydaje mi się, że jeżeli można przenosić dane to sterowniki nic nie pomogą...
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20

Postprzez LucaS » 31 Mar 2007, 16:29

PostUA:


zmień/uaktualnij FirmWare 8) Jeśli odtwarzacz nie jest uszkodzony technicznie to powinno pomóc. :wink:
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7


Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron