Witam forumowiczow!
Jestem nowy i niedawno sie zarejestrowalem.
Chodzi mi mianowicie o Tony Hawka 3 najlepiej jakby byla polska wersja.
Prosze was o sprawdzony link ktory zadziala bo sciagalem juz torrenty ale bylo albo demo albo nie dzialalo.
z Gory dzieki


