TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Szukam urządzenia multimedialnego do kina domowego

Tematy związane z obróbka, edycją, konwersją plików foto, audio oraz video.

Szukam urządzenia multimedialnego do kina domowego

Postprzez Azazell » 26 Lut 2013, 14:04

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.22 (KHTML, like Gecko) Chrome/25.0.1364.97 Safari/537.22


Panowie mam problem. Posiadam obecnie stary telewizor projektowy 43 calowy.. Niestety brak w nim HD.. I myślę powoli o zmianie. Do niego mam podłączony stary Komputer, który kiepsko radzi sobie z HD filmami ( a jak przyjdzie prawdziwy TV to już w ogóle nie da rady).

Szukam urządzenia multimedialnego (za rozsądną cenę), który umożliwi mi oglądanie filmów w najpopularniejszych i najważniejszych formatach AVI, MKV itp + pozwoli na manipulowanie napisami dolączonymi osobno do filmu SRT, TXT - Powiększanie napisów jest niezbędne dla rodziców aby widzieli lepiej napisy .

Ważne jest aby takie urządzenie miało w sobie system np android + np niewielką ilość pamięci (dodatkowo będę podłączał pendrive lub zewnętrzny HDD). Wszystko po to abym mógł obsługiwać YT, pobierać torrenty itp.. Po prostu szukam urządzenia, który godnie zastąpi mi prądożerny komputer. Ważne by odtwarzacz mógł obsługiwać sieć LAN i WiFi.

Czy jest coś takiego godnego uwagi? Patrzyłem na model WD TV Live ALE on chyba nie ma w sobie systemu i raczej nie ma też funkcji powiększania napisów.

Proszę o pomoc. Ważne jest też aby cena urządzenia nie była zbyt wysoka .
Awatar użytkownika
Azazell
Moderator
Moderator
 
Posty: 514
Dołączenie: 07 Kwi 2011, 10:12
Miejscowość: Szczecin
Pochwały: 1

Powróć do Obróbka Foto, Audio, Video

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron