TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Szybcy i wściekli: Tokio Drift (2006)

Rozmowy na tematy związane z filmem. Opisy, recenzje.

Szybcy i wściekli: Tokio Drift (2006)

Postprzez pp3088 » 29 Sie 2006, 00:27

PostUA:


Dziś wieczorem zdecydowałem się na mały seansik :). Nie bez powodu wybrałem film, o którym mowa w tytule. Potrzebowałem odprężającej rozrywki po pomocy ludziom z logami, którzy jak zawsze nałąpali syfu. Ale nie o tym ma być mowa w owym temacie. Wszystkim szukającym portetów psychologicznych, zagadek i tajemnic film wyda się amerykańską papka. Natomiast jeżeli przysiądziemy do niego z astawieniem na dobrą zabawe i odpoczynek to żałować nie będziemy. Film zaczyna się dosyć nudno. Gdy akcja przenosi się do Tokio mocno się rozkręca(dosłownie:P). W tym miejscu chciałbym zwrócić uwagę na fantastycznie pokazane Tokio nocą( neony, tłoczne ulice). Kolejnym elementem są pościgi, które są zrobionie nieźle, można by zrobić je trochę lepiej,a le mimo wszystko są pełne dynamiki. Muzyka jest momentami naprawdę niezła. Także bryki trzymają poziom. Podsumowująć w tym filmie znajdziemy fajne laski, muze i samochody, czyli potrzeby typowego faceta, choć znam dziewczyny, którym owe dzieło przypadło do gustu. Film na odpoczynek po stresującym dniu czy tygodniu. Polecam

Ocena 7+/10

[obrazek nie jest już dostępny]
Awatar użytkownika
pp3088
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 999
Dołączenie: 11 Sie 2006, 23:59
Miejscowość: Szczecin

Postprzez rumun » 29 Sie 2006, 09:59

PostUA:


Chyba wybiorę się na to do kina, na wersje z kompa nie mam ochoty ;)
Programy, Gry, Download https://www.instalki.pl/
Sklep z oprogramowaniem https://www.vebo.pl/
Windows 7 https://windows7.pl/
Awatar użytkownika
rumun
Administrator
Administrator
 
Posty: 1499
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:52
Miejscowość: PL
Pochwały: 14

Postprzez kukaszr » 29 Sie 2006, 10:24

PostUA:


film zajebi*ty!!


RUMUN nim poszedłem na ten film do kina mialem juz go na pc... ale odrażała mnie jakość ;d ale po filmie stwierdziłem, ze ten film ma poprostu dupowatą ostrość ;/ i nawet moja CAMXvid nie jest wcale zła

ocena 9.5/10

nie widac duzo komputerowej myszki, jest tylko jedna scena która jest penersko zmodyfikowana w photo shopie ;)
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Postprzez benek-b12 » 29 Sie 2006, 11:37

PostUA:


kukaszr napisał(a):film zajebi*ty!!


zgadzam sie :) ogladalem go juz jakies miesiac albo dwa miesiace temu 8) jakosc mialem taką sobie - szlo ogladac.

p.s. jezeli ktos nie ogladal to polecam !!!
benek-b12
Postujący
Postujący
 
Posty: 266
Dołączenie: 18 Sie 2006, 15:13
Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez skylinegtr » 29 Sie 2006, 11:43

PostUA:


Film ok . Nie chwaląc sie , ale zeby dobrze go zrozumiec , trzeba wiedziec co nieco o swiecie motoryzacji :) Tak pozatym to doszło mnie info , ze film który był w necie to wersja obcięta ( czytaj nie pełna ). Wiecie moze cos o tym ??
Straights sections are made for fast cars. Turns are made for fast drivers. - C.McRae

Drift isn't the fastest way trought the corner. But it's the most exciting way. - Keiichi Tsuchiya

Oo\__/oO

Skyline is the limit......
Awatar użytkownika
skylinegtr
Postujący
Postujący
 
Posty: 252
Dołączenie: 11 Mar 2006, 16:57

Postprzez benek-b12 » 29 Sie 2006, 11:45

PostUA:


Ja ściągałem z neta i nie wydaje mi się zeby była obćieta... chyba że się nie znam :P
benek-b12
Postujący
Postujący
 
Posty: 266
Dołączenie: 18 Sie 2006, 15:13
Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez skylinegtr » 29 Sie 2006, 11:49

PostUA:


Doszedł mnie tylko taki słuch. Podobno w wersji dłuzszej ma byc pokazany wyscig Dominica z Shonem ( czy jak sie jego imie pisze ).
Straights sections are made for fast cars. Turns are made for fast drivers. - C.McRae

Drift isn't the fastest way trought the corner. But it's the most exciting way. - Keiichi Tsuchiya

Oo\__/oO

Skyline is the limit......
Awatar użytkownika
skylinegtr
Postujący
Postujący
 
Posty: 252
Dołączenie: 11 Mar 2006, 16:57

Postprzez Alvarees » 29 Sie 2006, 12:00

PostUA:


A moze zakonczenie T.D jest bedzie początkiem kolejnej częsci :D oby

A film zajefajny... POLECAM bo naprawde warto zobaczyc

Moja ocena : 9/10
Awatar użytkownika
Alvarees
Postujący
Postujący
 
Posty: 263
Dołączenie: 16 Sty 2006, 19:39
Miejscowość: ŚLĄSK 4 EVER
Pochwały: 2

Postprzez kukaszr » 29 Sie 2006, 13:41

PostUA:


moja wersja na pc a kino jest taka sama ;] film oglądałem juz 4 razy... raczej nie będzie kontynuacji :/

i raczej juz nie zrobią kolejnych części bo w motoryzacji już nie ma więcej dziezin 1/4 mili, driffft, wyścigi uliczne ... chyba ze treaz zrobią cross

mogli by zrobić gre ;d
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Postprzez wonski » 29 Sie 2006, 13:48

PostUA:


mi się tam nie podobał aż tak bardzo ten film, byłem w dniu premiery, ale tak jak się spodziewałem szału nie było. najlepsza była 1 część i nie ma lepszej

dobrze by było jakby była 4 część tej sagi

pozdrawiam
wonski
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 610
Dołączenie: 15 Lip 2006, 19:25
Miejscowość: Inowrocław

Postprzez skylinegtr » 29 Sie 2006, 19:46

PostUA:


kukaszr napisał(a):moja wersja na pc a kino jest taka sama ;] film oglądałem juz 4 razy... raczej nie będzie kontynuacji :/

i raczej juz nie zrobią kolejnych części bo w motoryzacji już nie ma więcej dziezin 1/4 mili, driffft, wyścigi uliczne ... chyba ze treaz zrobią cross

mogli by zrobić gre ;d


Fakt , pomysły na film sie kończą. A moze wyjdą z podziemia i zaczną sie scigac legalnie.... :D

edit:

Tylko teraz strach pomyslec co bedzie sie dziac na drogach. Urywanie linek recznego w cinquecento i w starych beemkach będzie na porządku dziennym ;/
Straights sections are made for fast cars. Turns are made for fast drivers. - C.McRae

Drift isn't the fastest way trought the corner. But it's the most exciting way. - Keiichi Tsuchiya

Oo\__/oO

Skyline is the limit......
Awatar użytkownika
skylinegtr
Postujący
Postujący
 
Posty: 252
Dołączenie: 11 Mar 2006, 16:57

Postprzez kukaszr » 29 Sie 2006, 20:12

PostUA:


ja tam chce kupić sobie fiata 125p i zaspawać most... wtedy super łatwo sie driffftuje ;d

moj kumpel ma opla kadeta c z silnikiem od vectry 2.5 leci bokiem jak szalone 220 km/h ;d w dodatku napęd na tył...

stosunek masy do mocy jest taki, że panowie w bmw 5 i calibrach zostają w tyle :twisted: :twisted: najlepszy jest znaczek z tylo ;d 1.2

[obrazek nie jest już dostępny]
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Postprzez skylinegtr » 30 Sie 2006, 12:31

PostUA:


kukaszr napisał(a):ja tam chce kupić sobie fiata 125p i zaspawać most... wtedy super łatwo sie driffftuje ;d

moj kumpel ma opla kadeta c z silnikiem od vectry 2.5 leci bokiem jak szalone 220 km/h ;d w dodatku napęd na tył...

stosunek masy do mocy jest taki, że panowie w bmw 5 i calibrach zostają w tyle :twisted: :twisted: najlepszy jest znaczek z tylo ;d 1.2

[obrazek nie jest już dostępny]


1.Jak zaspawasz most w fiacie to bedziesz driftował i dachował. Pozatym drifting wcale nie jest taką łatwą sztuką.
2. Jesli kumpel ma kadeta , to silnik 2.5 z vectry nie wejdzie. W Vece silnik jest umieszczony poprzecznie co uniemozliwa przeniesienie napedu na tył. Moze miec silnik z Omegi.
Straights sections are made for fast cars. Turns are made for fast drivers. - C.McRae

Drift isn't the fastest way trought the corner. But it's the most exciting way. - Keiichi Tsuchiya

Oo\__/oO

Skyline is the limit......
Awatar użytkownika
skylinegtr
Postujący
Postujący
 
Posty: 252
Dołączenie: 11 Mar 2006, 16:57

Postprzez kukaszr » 31 Sie 2006, 12:58

PostUA:


taa ;d pomyliło mi sie to była omega... sorki ;]

drift nie jest łatwą sztuką ale da się go nauczyć... co prawda nikt nie dorówna japońcom to jest ich dziedzina ;d
widziałem co robił koles w 125p z zaspawanym mostem, zapewnaim, iż nie dachował tylko uzyskał najwięcej punktow i wygrał ;) fakt, że pewnie musiał się namęczyć żeby go opanować
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Postprzez skylinegtr » 31 Sie 2006, 13:28

PostUA:


kukaszr napisał(a):taa ;d pomyliło mi sie to była omega... sorki ;]

drift nie jest łatwą sztuką ale da się go nauczyć... co prawda nikt nie dorówna japońcom to jest ich dziedzina ;d
widziałem co robił koles w 125p z zaspawanym mostem, zapewnaim, iż nie dachował tylko uzyskał najwięcej punktow i wygrał ;) fakt, że pewnie musiał się namęczyć żeby go opanować


Kukaszr , ten Pan nie wygrał zawodów , pozatym w fiacie nie miał tylko zaspawanego mostu , ale tez dwulitrową jednostke z fiata acropolis , usztywnione zawieszenie i karoserie. Niestety człowiek driftujący w tym "bandycie" zginął w wypadku jakis czas temu ...
Straights sections are made for fast cars. Turns are made for fast drivers. - C.McRae

Drift isn't the fastest way trought the corner. But it's the most exciting way. - Keiichi Tsuchiya

Oo\__/oO

Skyline is the limit......
Awatar użytkownika
skylinegtr
Postujący
Postujący
 
Posty: 252
Dołączenie: 11 Mar 2006, 16:57

Następna

Powróć do Film

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron