TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Szybkość Forum

Sugestie, uwagi dotyczące strony. Nie boimy się opinii - piszcie!

Postprzez Mirahz » 22 Sie 2007, 23:59

PostUA:


destyny napisał(a):Nie dość że błędy , to jeszcze szokująca prędkość klikam "Odpowiedź" idę robić herbatę wracam a tu jeszcze się wgrywa :D. Ciekawe ile poczekam jak kliknę wyślij....


Bledem bym tego nie nazwal, raczej informacja o utraconym polaczeniu z baza; mniejsza o to...
W godzinach szczytu forum rzeczywiscie moze szokowac predkoscia.
O tej porze jest juz ok.
Na razie jakiekolwiek modyfikacje odpadaja. Postaramy sie przeniesc forum na drugi serwer.

Rowniez mi zalezy na tym, zeby wszystko chodzilo jak nalezy.
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Postprzez tirex52 » 23 Sie 2007, 22:47

PostUA:


a w jakich terminach nastąpi ten oczekiwany postęp bo muli strasznie ale tylko forum reszta nie.
Awatar użytkownika
tirex52
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 670
Dołączenie: 25 Sty 2007, 00:19
Miejscowość: Miękowo city :>

Postprzez Mirahz » 24 Sie 2007, 12:29

PostUA:


tirex52 napisał(a):a w jakich terminach nastąpi ten oczekiwany postęp bo muli strasznie ale tylko forum reszta nie.


Jak najszybciej.
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Postprzez Mefisto » 24 Sie 2007, 15:15

PostUA:


Zainwestujcie sobie w szybszy net ja mam 1 mb i na szybkość forum nie narzekam, nie jest to jakiś super szybki transfer, ale wyrabia dobrze, inni mogą mieć szybsze transfery ale i tak im forum wolno chodzi no ale panowie transfer a operator to 2 różne rzeczy ;)
Awatar użytkownika
Mefisto
Postujący
Postujący
 
Posty: 277
Dołączenie: 02 Cze 2007, 20:40
Miejscowość: Warszawa

Postprzez LucaS » 24 Sie 2007, 17:20

PostUA:


Przenieście forum na inny, szybki serwer i skończą się problemy, bo jak siedzi na forum po 300 osób i jeszcze ktoś pobiera programy (chyba nie wszystkie programy na instalki.pl są tylko linkami do stron producenta, bywają też takie ktore .exe'ki lezą na serwerze instalek) to wiadomo, że się muuuli.


Pzdr.


PS: Tylko Mirahz nie pisz mi, że to nie przez to że słaby serwer, bo forum innego serwisu odwiedza na raz również po 200-300 osób i chodzi jak ta lala. :wink: (rownież phpBB2)
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez destyny » 24 Sie 2007, 17:36

PostUA:


Mefisto napisał(a):Zainwestujcie sobie w szybszy net ja mam 1 mb i na szybkość forum nie narzekam, nie jest to jakiś super szybki transfer, ale wyrabia dobrze, inni mogą mieć szybsze transfery ale i tak im forum wolno chodzi no ale panowie transfer a operator to 2 różne rzeczy ;)



Zależy Ja mam też 1mg ale to nie ma nic do tego jak forum zamula to i nawet 10mg Ci nic nie da....

Forum ma lepsze i gorsze dni , ale co zrobić , żyć trzeba dalej :) .
"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać."
destyny
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 1807
Dołączenie: 02 Sie 2006, 09:16
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 12

Postprzez pavko89 » 24 Sie 2007, 23:45

PostUA:


Mefisto napisał(a):Zainwestujcie sobie w szybszy net ja mam 1 mb i na szybkość forum nie narzekam, nie jest to jakiś super szybki transfer, ale wyrabia dobrze, inni mogą mieć szybsze transfery ale i tak im forum wolno chodzi no ale panowie transfer a operator to 2 różne rzeczy ;)


ja mam 5 megabitow i tak chodzi do d^^y
Awatar użytkownika
pavko89
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 707
Dołączenie: 05 Kwi 2006, 20:23

Postprzez Mirahz » 27 Sie 2007, 12:05

PostUA:


LucaS napisał(a):Przenieście forum na inny, szybki serwer i skończą się problemy, bo jak siedzi na forum po 300 osób i jeszcze ktoś pobiera programy (chyba nie wszystkie programy na instalki.pl są tylko linkami do stron producenta, bywają też takie ktore .exe'ki lezą na serwerze instalek) to wiadomo, że się muuuli.


Pzdr.


PS: Tylko Mirahz nie pisz mi, że to nie przez to że słaby serwer, bo forum innego serwisu odwiedza na raz również po 200-300 osób i chodzi jak ta lala. :wink: (rownież phpBB2)


Wiesz 200 - 300 osob, to tutaj jest, ale pozna noca lub wczesnym rankiem ;)
Przy tych 200 osobach forum dobrze smiga. Piszac ten post na liczniku jest 416, wiec juz jest zmulanie.

Serwer jest oke, ale nie pod dane forum. Zobaczymy jaki efekt przyniesie przeniesienie forum na drugi serwer.
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Postprzez tirex52 » 24 Paź 2007, 20:58

PostUA:


Drodzy Admini czy raczycie coś zrobić z tą szybkością na forum bo nie da się żyć. Jeśli któryś z adminów myśli że wszystko jest oki to pozwolę sobie pokazać to co piszą różne osoby na SB
[Sro 18:13] LucaS: Dostaje kurwicy do potęgi "N"-tej. Po prostu na tym forum nie da się wysiedzieć. Zmieni się kiedyś coś tutaj? Mirahz ile razy nam obiecał? I co? Obiecanki cacanki, a on dalej swoje, otwórzcie jeszcze jeden serwis o jakimś window$ie, a forumowiczów dalej m
[Sro 18:13] LucaS: iejcie w dupie, po co w ogole forum trzymacie jak o nie nie dbacie? Niepoważne z waszej, adminow, strony. Ja pasuje, jak coś się zmieni to wrócę, bye all
[Sro 19:48] tirex52: A w chuj z tym nie da sie wytzrymać admin zrób coś z tym najlepiej ja by bare osób napisało wiadomości do admina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy na przykład to
Sob 22:06] tirex52: k***** jak te nasze forum szybko chodzi ADMINI błagam zróbcie coś
[Nie 15:47] rapod1: podpisuje sie pod tym
[Nie 17:47] pp3088: ehh dokładnie...
[Nie 18:13] Bozz: Oj tak... Napisanie czegoś wieczorem graniczy z cudem i wymaga WIELKIEJ cierliwości
[Nie 18:15] Snoopy1: ma ktoś cracka do bitwy o śródziemie 2?jak tak to napiszcie tu albo wrzućcie na pw
[Pon 10:49] Mariusz X: ta =]
[Pon 14:55] LucaS: Mariusz, miało Cię tu nie być Mr. Green
[Pon 19:05] DARKMAN: no daj chłopakowi chociaż w shoutboxie napisać bo mu psychika siadnie Laughing
[Pon 21:38] pp3088: Uspokujcie się, zachoujecie się jak polityczni demagodzy...
[Pon 21:45] tirex52: EEEE nudy a forum CHODZI SZYBKO
[Pon 21:46] tirex52: ŻART n
[Pon 22:07] tirex52: Jupi napisałem posta i się zmieściłem w 2 minutach
[Wto 11:07] rapod1: ja teraz ponizej minuty, ale to pewnie dzieki temu ze w sql na infie siedze
[Wto 13:26] Bozz: W dzień chodzi OK, a w wieczory jest tragicznie...
[Wto 18:33] Mariusz X: kurwa, niewiem oco tu chodzi ale to sie robi wiencej serverów na MySQL... i forum bendzie szybciej chodzic... no ale ba zato sie Płaci...
[Wto 21:13] LucaS: U mnie tragicznie chodzi bez względu na porę, czy to rano, w nocy czy wieczorem, sam już kurwicy, za przeproszeniem, dostaję.
[Sro 15:00] tirex52: hehe a co najgorsze to nie zależy od prędkości łącza (no może zależy ale chujowo mało) No ale trudno jak piszę posta to w między czasie zjem coś napiję się później z WC skorzystam i morza napisze coś tam




Więc proszę o szybkom reakcje
Awatar użytkownika
tirex52
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 670
Dołączenie: 25 Sty 2007, 00:19
Miejscowość: Miękowo city :>

Postprzez Maciak Plock » 25 Paź 2007, 10:20

PostUA:


Noto dopisz jeszcze to co ja napisałem bo mi sie niechce;p
Bunt Bunt Bunt xD

A Miało być tak Pięknie ;)
Najlepsza Strona o Clash Of Clans W PolsceClash Of Clans
Najlepsze Forum o COC w Polsce! Clash Of Clans Forum
Awatar użytkownika
Maciak Plock
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 828
Dołączenie: 25 Lut 2006, 20:46
Miejscowość: Płock
Pochwały: 3

Postprzez tirex52 » 28 Paź 2007, 23:16

PostUA:


Mam pytanie co z szybkością forum jak widać nie jest ono za duże.
Na potwierdzenie moich słów daje parę wypowiedzi.

[Sro 18:13] LucaS: Dostaje kurwicy do potęgi "N"-tej. Po prostu na tym forum nie da się wysiedzieć. Zmieni się kiedyś coś tutaj? Mirahz ile razy nam obiecał? I co? Obiecanki cacanki, a on dalej swoje, otwórzcie jeszcze jeden serwis o jakimś window$ie, a forumowiczów dalej m
[Sro 18:13] LucaS: iejcie w dupie, po co w ogole forum trzymacie jak o nie nie dbacie? Niepoważne z waszej, adminow, strony. Ja pasuje, jak coś się zmieni to wrócę, bye all
[Sro 19:48] tirex52: A w chuj z tym nie da sie wytzrymać admin zrób coś z tym najlepiej ja by bare osób napisało wiadomości do admina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


To

[Sob 22:06] tirex52: k***** jak te nasze forum szybko chodzi ADMINI błagam zróbcie coś
[Nie 15:47] rapod1: podpisuje sie pod tym
[Nie 17:47] pp3088: ehh dokładnie...
[Nie 18:13] Bozz: Oj tak... Napisanie czegoś wieczorem graniczy z cudem i wymaga WIELKIEJ cierliwości
[Nie 18:15] Snoopy1: ma ktoś cracka do bitwy o śródziemie 2?jak tak to napiszcie tu albo wrzućcie na pw
[Pon 10:49] Mariusz X: ta =]
[Pon 14:55] LucaS: Mariusz, miało Cię tu nie być Mr. Green
[Pon 19:05] DARKMAN: no daj chłopakowi chociaż w shoutboxie napisać bo mu psychika siadnie Laughing
[Pon 21:38] pp3088: Uspokujcie się, zachoujecie się jak polityczni demagodzy...
[Pon 21:45] tirex52: EEEE nudy a forum CHODZI SZYBKO
[Pon 21:46] tirex52: ŻART n
[Pon 22:07] tirex52: Jupi napisałem posta i się zmieściłem w 2 minutach
[Wto 11:07] rapod1: ja teraz ponizej minuty, ale to pewnie dzieki temu ze w sql na infie siedze
[Wto 13:26] Bozz: W dzień chodzi OK, a w wieczory jest tragicznie...
[Wto 18:33] Mariusz X: kurwa, niewiem oco tu chodzi ale to sie robi wiencej serverów na MySQL... i forum bendzie szybciej chodzic... no ale ba zato sie Płaci...
[Wto 21:13] LucaS: U mnie tragicznie chodzi bez względu na porę, czy to rano, w nocy czy wieczorem, sam już kurwicy, za przeproszeniem, dostaję.
[Sro 15:00] tirex52: hehe a co najgorsze to nie zależy od prędkości łącza (no może zależy ale chujowo mało) No ale trudno jak piszę posta to w między czasie zjem coś napiję się później z WC skorzystam i morza napisze coś tam


Czy to
Hpest, strasznie wolno leci
[Sob 19:25] T: jak krew z noa
[Sob 19:26] T: nosa*
[Sob 19:53] Snoopy1: Mi krew z nosa kapie szybciej niż chodzi forum:/Mariusz X niezły wynik 52 ostrzeżenia n
[Nie 9:14] Arexe: a moze by tak niunka pociagnela to do 100? n
[Nie 13:03] T: 'pociągnęła' : )
[Nie 13:14] Hpest: własnie zuwazyłem ze forum nie tylko wolno prosperuje, ale też wolno chodzi.. n
[Nie 13:17] Hpest: z jakiego korzystacie serwera? Może warto było by wam zmienić usługodawcę, ja na webd.pl nie nażekam n
[Nie 13:19] Hpest: no to powodzenia.. n pap
[Nie 16:41] wonski: suuper od 5 minut się loguje i wkońcu się udało... normalnie forum zap....


Jest tego jeszcze troszkę.
Więc czy da się coś z tym zrobić bo forum denerwuje wszystkich nie tylko mnie.
Jest parę użytkowników, którzy maja podobne zdanie co ja
Tą wiadomość opublikuję na forum.

Tirex52
Awatar użytkownika
tirex52
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 670
Dołączenie: 25 Sty 2007, 00:19
Miejscowość: Miękowo city :>

Postprzez Hpest » 28 Paź 2007, 23:58

PostUA:


No nie ciekawie się porobiło, przenieście bazę na inny serwer zanim wszyscy przestaną tu chociażby zaglądać... :oops: Jeśli będzie trzeba to i doradzić wam mogę, wystarczy poprosić. :)
Awatar użytkownika
Hpest
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1568
Dołączenie: 23 Lip 2005, 22:37
Miejscowość: [E]lita..

Postprzez Mirahz » 29 Paź 2007, 12:52

PostUA:


Na stronie zwiekszyl sie znacznie ruch. ZNACZNIE. Obecnie dzialamy na 3 serwerach i niestety bedziemy musieli zrobic pewne upgrade'y.

W godzinach szczytu serwer na ktorym jest baza tego forum, nie wyrabia.

Nie ma sensu pisac i plakac, ze cos wolno chodzi. Znamy sytuacje. Serwery zostana zmienione. Prawdopodobnie dzisiaj wprowadzimy pewne ograniczenia.

Pozatym na Shoutboxie obowiazuje rowniez netykieta. Jesli ktos tego nie rozumie, to niech wogole sie nie udziela. Gowniarskie zagrywki nie sa mile widziane. Za porady rowniez dziekujemy. To nie jest strona domowa.

EDIT

Zmiany juz sa widoczne.
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Poprzednia

Powróć do Opinie

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron