przez kamuflasz » 04 Mar 2005, 13:35
UA:
Nie znam takiego programu osobiście jeśli chciałbyś zwiększyć zegar proca to zrób to w biosie większając mnożnik np: ja sobie ustawiłem 10,5x200 i mam z 1,8 zrobione 2,1:D jeśli o to ci chodzi:D to już ci nie pomogę:D
Jesteś Polakiem?? Szanuj swój język ojczysty !!!
Błędy się zdarzają każdemu ale nie 4 w jednym krótkim zdaniu

w razie wątpliwości skorzystaj z
https://sjp.pwn.pl/