przez BOOM » 22 Sie 2005, 12:38
UA:
Otóz mam pytanie. Chciałem z kolesiem założyć coś w rodzaju stacji telewizyjnej... bedzie to mały odtwarzacz na którym umieszczałbym jakeis informacje graficzne. Otóż nie wiem czy jest taka możliwość zrobienia tego w Winampie??? Jeśli jest to chciłbym się dowiedziec jak się to robi lub też gdzie można to ściągnąc...