TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Timestamp Burner Free 4 GoPro

Posty związane z oprogramowaniem. Odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Timestamp Burner Free 4 GoPro

Postprzez LK_Poland » 16 Gru 2022, 23:50

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:107.0) Gecko/20100101 Firefox/107.0


Mam do zaproponowania mój program: TimeStamp Burner Free. Potrafi on odczytać znacznik z metadanych MP4 lub z nazwy pliku MP4. Można też złączyć wszystkie pliki MP4, z których składa się film w jeden plik MP4 i wypalić timestamp. Rekompresja wideo wykonywana jest z jakością wybraną przez użytkownika. Do stworzenia aplikacji wykorzystałem technologie: C++11, Qt 5.15, OpenCV 4.5, libx264. Odczytywanie timestamp z metadata odbywa się z wykorzystaniem ffprobe, natomiast mergowanie plików oraz łączenie audio z wideo realizowane jest przy pomocy ffmpeg. Program jest darmowy i na licencji GPLv3.
LK_Poland
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 08 Gru 2022, 04:25

Powróć do Programy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: konradpaluszek