Mam problem z podłączeniem wyświetlacza w tej obudowie jak ktoś ma jakąś instrukcje albo wie ja podłączyć to prosze o pomoc ! tu można zobaczyć obudowe:http://www.tomsoft.com.pl/opis.php?HTMLid_pro=3751&HTMLid_kat=217&wyslano_opinia=t
Adres mail domnie to : [email protected]

