przez Chief » 22 Lip 2006, 23:30
UA:
niewiesz o co mi chodzi wiec nie pisz!!
a jakbym chcial to bym napisal zupelnie inaczej posta i nikt nie mialby pretensji, nawet by czlowiek nie wiedzialby ze tak mozna ta wiedze wykorzystac.
Chdzi mi tylko o jedna rzecz wszystko pozostale wiem!
a co do irca emule to nie dziekuje. widzialem o czym tam gadaja to jest gorsze od czatów na popularnych serwisach.
Zreszta nigdy was nie pociagala rzadza informacji??