Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.
Zablokowany temat

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:07

Tak w środku miasta biegać to samobójstwo płuca wtedy zbierają te wszystkie spaliny :)

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:08

destyny napisał(a):LucaS, ja sie chyba wezmę za jakieś ćwiczenia. Ostatnio do autobusu biegłem 50metrów, a jak już do niego wpadłem to myślałem że płuca i serce wypluje..... masakra.

Ja tak mam na w-fie... :P Jedno kółko w okól stadionu i wymiękam... od zawsze byłem najgorszy w bieganiu :] Kiedys się tym przejmowalem ale w gimie postanowilem kłaść na to lachę ;]

Strasznie szybko się męcze... a fajek nie palę i nigdy nie paliłem choćby jednej fajki. Ale pewni jest to spowodowane tym im jestem alergikiem a każdy alergik ma astme, jeden mocną, drugi słabą.

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:08

Spaliny spalinami ale ja nie wyobrażam sobie życia poza miastem :P.

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:08

http://www.allegro.pl/item459355345_ocz ... ratis.html

nie ma to jak poranna lewatywa ;)
Ostatnio na discovery mówili, że w tajlandi (chyba) jest to codzienny element porannej toalety

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:10

Teraz sie kapłem, kukaszr. Masz w opisie "Szalonym dwunatolatką na forum mówimy stanowcze nie"

powinno być dwunastolatkom

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:10

http://www.allegro.pl/item450203757_wle ... s_24h.html

zobaczcie ile ludzi to kupuje :|

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:10

Przypomina mi to odchudzanie Windowsa..
Coś się usunie ale na pewno to nie będzie zbędne xD

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:10

Lewatywka z rana.... hmmm chyba nie dla mnie :P

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:11

Na sama myśł "lewatywa" mam ciarki... nigdy nie miałem tego robionego i nie chcę... xD

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:11

Ja wyznaje zasadę. POKEMONOM mówimy stanowcze NIE :) .

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:12

Już jestem,ale chyba nie będę się zbyt namiętnie udzielać. Kupiłam sobie piwko(2) i poczytam...o bicepsach,nieśmiałościach,samochodach nie wiele mam do powiedzenia :oops: No chyba że gdzieś jeszcze uda mi się wtrącić 5 gr. A krew??? brrrrrrr właśnie jestem po szkoleniu o transplantacjach....masakra pół na pół pożytku i szkody.

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:12

destyny, pakerskim pokemonom ;D 43cm oł jea !!! :]]]

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:12

Starożytni Egipcjanie wierzyli, że lewatywę odkrył bóg Ozyrys, który zaobserwował świętego ptaka Ibisa, wstrzykującego sobie dziobem wodę do odbytu.

prosto z wikipedi

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:12

Mamy chyba TYLKO dwie kobiety na forum trzeba to jakiś uszanować :D
Ostatnio edytowany przez murarz777, 27 Paź 2008, 21:13, edytowano w sumie 1 raz

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Paź 2008, 21:13

villemo napisał(a):Już jestem,ale chyba nie będę się zbyt namiętnie udzielać. Kupiłam sobie piwko(2) i poczytam...o bicepsach,nieśmiałościach,samochodach nie wiele mam do powiedzenia :oops: No chyba że gdzieś jeszcze uda mi się wtrącić 5 gr. A krew??? brrrrrrr właśnie jestem po szkoleniu o transplantacjach....masakra pół na pół pożytku i szkody.

Podziel się tym piwem :(
Zablokowany temat