Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.
Zablokowany temat

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Sie 2008, 17:43

LucaS napisał(a):jak pecha to możesz czekać nawet tydzień :p

PP sux, lepiej wysyłać kurierem (ale nie Pocztex'em xD) - drożej ale szybciej i bezpieczniej.


Czyli mam pecha. Zamówiłem koledze neony do samochodu. Na pierwszą paczkę czekałem 2 tygodnie i nie przyszła( zaginęła) Druga była wysłana w ubiegłą sobotę i też jej do dziś nie ma. Następnym razem na pewno wybiorę kuriera i to bez wahania, bo teraz cała wina jest na mnie że neony nie przyszły a ja nie mam nic do tego. :sad: :(

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Sie 2008, 18:20

hmm... tylko, nie jestem pewien czy w soboty można wysyłać paczki, wiem, że listonosz chodzi w sobote ale poczty są chyba pozamykane.

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Sie 2008, 18:40

W Kielcach i pewnie w innych miastach poczta jest otwarta w sobotę. W niedzielę też ale przez kilka godzin.

Re: kodeki a DVD Player

27 Sie 2008, 19:15

nawrok888 napisał(a):
niunka napisał(a):Do wrozki napisz.
Co to za film tzn jaki kodek,format ?
Jaki masz odtwarzacz DVD ?


sorry ale muszę to napisać....niunka, takie odzywki to zostaw dla siebie....koleś jest tu nowy to dopiero jego 1 post a ty do niego z takim tekstem....i myślisz, że takie zachowanie przyciągnie nowych ludzi no to forum??.....bo ja nie..............i powtarzasz to co już zostało napisane........

sorry za offtop pozdro!


Palacio napisał(a):Jestem takiego samego zdania co nawrok888. Czy naprawdę tak ma wyglądać propagowanie pomocy na tym forum :?: Takie odpowiedzi tylko znichęcają nowych użytkowników. A jak jeszcze zobaczą że napisał to człowiek z rangą MODERATOR! to jest niemal pewne, że wybiorą pomoc z innego forum. Ciuś Ciuś :P


Po pierwsze pytanie jest w tym temacie źle zadane, niunke trochę poniosło i wyszło jak wyszło. Będzie to sama się wypowie. Nie musicie od razu pisać w tym temacie, jest Free Post, Opinie czy zwyczajnie PW.
/Posty dołączone do Tymczasowego SB

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Sie 2008, 20:20

Listonosz w soboty chodzi? ;) U mnie jeszcze nigdy go nie było w sobotę :P Ale poczta otwarta, ale jak to w soboty - krócej.

Btw, ja też się odpukać jeszcze na PP nie przejechałem za bardzo. Chociaż raz jak wysłałem telefon kolesiówie priorytetem to tydzień szedł :]

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Sie 2008, 20:33

LucaS napisał(a):Chociaż raz jak wysłałem telefon kolesiówie priorytetem to tydzień szedł :]


Płyta główna którą wysłałem szła 2 tygodnie( 14 dni roboczych). Także wysłana priorytetem.

Re: kodeki a DVD Player

27 Sie 2008, 21:17

Bozz napisał(a):Po pierwsze pytanie jest w tym temacie źle zadane, niunke trochę poniosło i wyszło jak wyszło. Będzie to sama się wypowie. Nie musicie od razu pisać w tym temacie, jest Free Post, Opinie czy zwyczajnie PW.
/Posty dołączone do Tymczasowego SB


Sory,ale po co sie tu wypowiadac ? Wcale mnie nie ponioslo,napisalam co napisalam i jakbym miala jeszcze raz napisac to napisala bym to samo.

nawrok888 napisał(a):sorry ale muszę to napisać....niunka, takie odzywki to zostaw dla siebie....koleś jest tu nowy to dopiero jego 1 post a ty do niego z takim tekstem....i myślisz, że takie zachowanie przyciągnie nowych ludzi no to forum??.....bo ja nie..............i powtarzasz to co już zostało napisane........

sorry za offtop pozdro!


A ty co obronca ucisnionych,nudzi ci sie chcesz afera jakas nowa wykrecic?
Zwracasz mi uwage w jaki sposob pisze i ze powtarzam pytanie,przeczytaj uwaznie co napisalam i sie zastanow.
Co by dala odpowiedz na wczesniejsze pytania , jak niewiadomo jaki ma odtwarzacz,co wrozka jestes i bedziesz zgadywal czy czy 10 razy jeszcze o cos pytal zeby pomoc.

Palacio napisał(a):Jestem takiego samego zdania co nawrok888. Czy naprawdę tak ma wyglądać propagowanie pomocy na tym forum :?: Takie odpowiedzi tylko znichęcają nowych użytkowników. A jak jeszcze zobaczą że napisał to człowiek z rangą MODERATOR! to jest niemal pewne, że wybiorą pomoc z innego forum. Ciuś Ciuś :P


n/c

Im dluzej o tym mysle tym bardziej mnie ponosi,do jakiego poziomu chcecie zejsc,do jakiegos belkotu w postach bez ladu i skladu,spam i krecenie afer to przyciaga userow:Takie tematy jak ten itp,tresc na najwyzszym poziomie.

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 08:08

Chciałbym coś napisac ale straciłem konto i chyba go nie odzyskam :(

28 Sie 2008, 09:47

Po prostu Ty niunka winnaś mieć (jako osoba starsza i z rangą moderatora) jakiś szacunek do wypowiedzi osób, które dopiero co się zarejestrowały. Dla mnie różnica jest taka, że ty możesz takie rzeczy pisać ile razy tylko ci się spodoba (czy kiedy cię poniesie jak kto woli...), ale zwykłemu użytkownikowi nie wolno tego robić, m.in dlatego że mógłby dostać ostrzeżenie czy jeszcze coś innego. Pragnę także napisać, że pisząc tego posta nie myślałem o "nstępnej wojnie" jak to zostało nazwane. Jeżeli jedną wypowiedź, która zwraca Ci uwagę uważasz za rozpoczęcie jakiejś wojny, to dla mnie jest to co najmniej śmieszne. Poza tym moje wypowiedzi nie są "bez ładu i składu" tylko w każdą staram się napisac tak aby była najłatwiejsza to zrozumienia, przyjazna użytkownikowi. Jeżeli jest inaczej to napisz.
Jeżeli obraziłem natomiast czyjeś uczucia - przepraszam. Natomiast uwagę moderatorowi mogłem zwrócić ja, nawrok888 czy inny użytkownik, który byłby zaniepokojony takimi wypowiedziami. To chyba normalne zachowanie, więc nie wiem po co tak "nacierasz":?:
Nie będę o tym więcej pisać.

Re:

28 Sie 2008, 10:58

Palacio napisał(a):Po prostu Ty niunka winnaś mieć (jako osoba starsza i z rangą moderatora) jakiś szacunek do wypowiedzi osób, które dopiero co się zarejestrowały. Dla mnie różnica jest taka, że ty możesz takie rzeczy pisać ile razy tylko ci się spodoba (czy kiedy cię poniesie jak kto woli...), ale zwykłemu użytkownikowi nie wolno tego robić, m.in dlatego że mógłby dostać ostrzeżenie czy jeszcze coś innego. Pragnę także napisać, że pisząc tego posta nie myślałem o "nstępnej wojnie" jak to zostało nazwane. Jeżeli jedną wypowiedź, która zwraca Ci uwagę uważasz za rozpoczęcie jakiejś wojny, to dla mnie jest to co najmniej śmieszne. Poza tym moje wypowiedzi nie są "bez ładu i składu" tylko w każdą staram się napisac tak aby była najłatwiejsza to zrozumienia, przyjazna użytkownikowi. Jeżeli jest inaczej to napisz.
Jeżeli obraziłem natomiast czyjeś uczucia - przepraszam. Natomiast uwagę moderatorowi mogłem zwrócić ja, nawrok888 czy inny użytkownik, który byłby zaniepokojony takimi wypowiedziami. To chyba normalne zachowanie, więc nie wiem po co tak "nacierasz":?:
Nie będę o tym więcej pisać.



Cisza... jeszcze nikt z sądem nie wygrał xD żart taki :D

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 11:01

"Do wrozki napisz.
Co to za film tzn jaki kodek,format ?
Jaki masz odtwarzacz DVD ?"

Po prostu mogło by się obejść bez tego "do wróżki napisz" i do reszty nie było by zastrzeżeń.Przynajamniej ja tak myślę.

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 11:03

Panowie dajcie już spokój czasu nie da się cofnąć..

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 11:03

:) Głową muru nie przebijesz jest dobrze forum chodzi sprawnie nie walczcie z tym systemem bo nie wygracie xD

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 11:15

Ale probowac można ;)

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 11:19

Odebrałem to jako obalenie rządu jakiegoś dyktatora o0
(Bez urazy)
Ale spytam wprost co chcecie osiągnąć :)?
Jak cisza przed burzą
Zablokowany temat