Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.
Zablokowany temat

Re: Tymczasowy Shoutbox

15 Paź 2008, 22:34

Ale z drugiej strony Polacy to najwięksi frajerzy jakich widziałem... takich błędów to trampkarze nie robią...

Re: Tymczasowy Shoutbox

15 Paź 2008, 22:43

Jakby tylko chcieli zwrócić uwagę na tych co grają na podwórkach osiedlach a nie brali do reprezentacji po znajomości ..
Tyle talentów i ludzie grają dlatego że to ich pasja a nie dla kariery i kasy nasza reprezentacja to po prostu banda nobów wiedzą że za każdy mecz mają kasę to po co się starać?
Jeżeli kogoś uraziłem to sory.
"Nasi zapomnieli, że mecz trwa 90 minut"

Re: Tymczasowy Shoutbox

15 Paź 2008, 23:42

LucaS napisał(a):Ale z drugiej strony Polacy to najwięksi frajerzy jakich widziałem... takich błędów to trampkarze nie robią...


Ty wyjdź na boisko i pokaż klase, potem mów jaka jest gra w piłke na żywo, a nie oceniaj z przed ekranu telewizora :?

Re: Tymczasowy Shoutbox

16 Paź 2008, 01:23

A ja wiedziałem że Polska przegra ten mecz. Już kilka razy można było się przekonać w głupi sposób potrafi przegrać ze słabszymi.
PS. Gra ktoś w zakłady bukmacherskie???

Re: Tymczasowy Shoutbox

16 Paź 2008, 15:15

no ja czasem obstawię sobie parę meczy ale Polski nigdy nie obstawiam bo to wielka niewiadoma ;]

Re: Tymczasowy Shoutbox

16 Paź 2008, 16:28

darkman napisał(a):
LucaS napisał(a):Ale z drugiej strony Polacy to najwięksi frajerzy jakich widziałem... takich błędów to trampkarze nie robią...


Ty wyjdź na boisko i pokaż klase, potem mów jaka jest gra w piłke na żywo, a nie oceniaj z przed ekranu telewizora :?

Tylko, że ja nie jestem zawodowcem i nie biorę kasy za grę. Po dobrej grze jaką pokazali w meczu z Czechami nic innego nie przychodzi do głowy jak tylko "frajerstwo" bo tak przegrać jak nasi ze Słowacją potrafią nieliczni.

Re: Tymczasowy Shoutbox

16 Paź 2008, 17:12

LucaS napisał(a):Ale z drugiej strony Polacy to najwięksi frajerzy jakich widziałem... takich błędów to trampkarze nie robią...

Ładniej by było gdybyś zamienił słowo Polacy na reprezentacje Polski

Re: Tymczasowy Shoutbox

16 Paź 2008, 17:20

in2dex napisał(a):
LucaS napisał(a):Ale z drugiej strony Polacy to najwięksi frajerzy jakich widziałem... takich błędów to trampkarze nie robią...

Ładniej by było gdybyś zamienił słowo Polacy na reprezentacje Polski


Ładnie też by było gdyby zmienili nazwę prezydent RP na debila RP

Re: Tymczasowy Shoutbox

16 Paź 2008, 17:58

in2dex napisał(a):
LucaS napisał(a):Ale z drugiej strony Polacy to najwięksi frajerzy jakich widziałem... takich błędów to trampkarze nie robią...

Ładniej by było gdybyś zamienił słowo Polacy na reprezentacje Polski

Z kontekstu mojego postu wynika, że chodzi o repre. Krótko, zwięźle i na temat.

Re: Tymczasowy Shoutbox

16 Paź 2008, 19:41

villemo napisał(a):
huber2t napisał(a):A co do sytuacji to my stali bywalcy powiniśmy dbać o dobre imie tego forum, oraz pilnowac aby była dobra i życzliwa atmosfera, a nie jeszcze ją zakłucać,

No właśnie. Eh.....i w ogóle to po co komentowac wszystko co się nawinie? Moderatorzy są od pilnowania porządku,to że ktoś ma czterocyfrową liczbę postów nie upoważnia go do tego żeby cisnął o wszystko co mu nie pasuje...
Szczerze mówiąc jest kilka osób które od jakiegoś czasu trochę się sadzą i to powoduje że na forum jest zawieszona atmosfera,strach się odezwać. Nikogo tu nie chcę obrazić ale więcej luzu forumowicze i wyrozumiałości :!: Najwięcej bawołów się sadzi jak się nie potrafi języka trzymać za zębami. Pozdrawiam :D PEACE :D


Dzieki villemo, nie musze sie produkowac :)

Re: Tymczasowy Shoutbox

16 Paź 2008, 19:44

Image :lol: :lol:

Re: Tymczasowy Shoutbox

16 Paź 2008, 20:13

Lubię tu spędzać czas i chcę aby tak zostało :D

Re: Tymczasowy Shoutbox

16 Paź 2008, 20:19

A co do polityki to proponuje sobie zacząć nowy temat bo wojny się od tego zawsze zaczynają ;)

Re: Tymczasowy Shoutbox

16 Paź 2008, 20:21

No co ty My mamy się o politykę kłócić? :lol:

Re: Tymczasowy Shoutbox

16 Paź 2008, 20:24

Oglądał ktoś dzisiejszą Uwagę na TVN???
Zablokowany temat