Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.
Zablokowany temat

Re: Tymczasowy Shoutbox

17 Paź 2008, 18:46

murarz777 napisał(a):I to wszystko mają za free a my płacimy za dziurawe drogi.
Ciągle jechać ponad 200 km/h bez korków to chyba marzenie jak na Polskę!


Za darmo :shock: :lol:
Wiesz ile w niemczech placi sie podatku drogowego ? Za sharana place 200 pare , ale za MB cos kolo 500 i to nazywasz za darmo ?
A co do korkow na autostradach to ich nie ma w nocy i wtedy faktycznie da sie jechac , mozna licznik zamknac,ale to i tak nie wszedzie,bo coraz wiecej ograniczen.

Re: Tymczasowy Shoutbox

17 Paź 2008, 18:57

Niuńka ja mówiłem o opłacie za wjazd na autostradę u nas się płaci a u was nie co nie? :lol:
Lepiej tak płacić niż się zdziwić w mechanika jakie pieniądze trzeba zapłacić za roz^ebane podwozie po polskich nierównościach
Wiesz ja mam taką wieś niedaleko miasta niby droga do miasta tak dużego jak Łódź a czujesz jakby się jechało po polach dosłownie!

Re: Tymczasowy Shoutbox

17 Paź 2008, 19:26

hmm.. 200euro to i tak tanio.
jak jechałem z poz do krk, to autostrady kosztowały 75zl w jedna strone, a co najważniejsze, były to tylko kilometrówki 30-70km :/ łącznie może autostrada było pokonane z 50-60% drogi...

Re: Tymczasowy Shoutbox

17 Paź 2008, 21:46

http://moto.onet.pl/1513362,4189,artykul.html
Yeha, sukces... kolejne 65km... :P

Re: Tymczasowy Shoutbox

17 Paź 2008, 22:21

Powiem wam tylko Cześć, bo dalej wole nić nie mówić bo zaraz mnie będą krytykować xD :D No to więc Witam Panie i Panów.

Re: Tymczasowy Shoutbox

17 Paź 2008, 22:23

ceni sie ;D

trzeba być optymistą wybudowali aż 60km!
Na islandi mają tylko 100km asfaltowych dróg :D jesteśmy lepsi od nich!

Re: Tymczasowy Shoutbox

17 Paź 2008, 22:38

Cześć Dawid ogółem dobry wieczór wszystkim :)
Autostrady-mam nadzieje że za 4 lata nie będzie trzeba jej remontować :D

Re: Tymczasowy Shoutbox

18 Paź 2008, 08:56

Raczej nie był bym tego taki pewien. Jak patrzę na naszych drogowców to aż mi się płakać chce jak widzę ich pracę. Organizacja robót to ich pięta achillesowa. Dla mnie nie jest normalnych zachowaniem, kiedy jeden robotnik kopie w ziemi, a dwaj pozostali się na to patrzą i jeszcze pierd*** od raczy do niego zamiast wziąć się do roboty i pomóc. Ostatnio byłem świadkiem pewnej sytuacji, kiedy kierowca kopaki mając coś na łysze chciał przejechać na drugą stronę skrzyżowania, lecz nie mógł przez nadjeżdżające samochody, to najpierw poprosił innego robotnika, który akurat szedł z łopatą - dosłownie, aby ten zatrzymał na chcwilę ruch. Minęło kilka minut, a z kabiny kopaki wychyla się kierowca z tekstem do swojego kolegi po fachu: "Co ty odpier*****!? Zatrzymaj kur** ten ruch bo nie moge przejechać! Stań tam i zatrzymaj te pierd***** samochody bo zaraz wyjde i ci przypie*****! Sytuacja była bardzo zabawna, a jeszcze bardziej zachowanie robotnika i jego nieporadność. Organizacja to jedno a błędy to drugie. Jak widzę sytuację, gdzie w miejsce gdzie niedawno położono świżutki asfalt wjeżdża cięzki sprzęt i robi wielką dziurę na kilka metrów w dół to mi się nóż w kieszeni otwiera. Jak ktoś kto to kontrolował mógł być takim idiotom, aby nie zauważyć usterki. Nie chodzi mi to już o koszty, bo to i tak wszystko kosztuje nas za drogo. Wiadomo że tam gdzie jest taka dziura to miejsce będzie się zapadać i trzeba będzie co rok łatać bo ziemia nie była dobrze ubita. Takie miejsce już będzie zawsze felerne. Pomysłowość drogowców nie zna granic...

Re: Tymczasowy Shoutbox

18 Paź 2008, 10:19

Część wam.

Re: Tymczasowy Shoutbox

18 Paź 2008, 10:41

Witam wszystkich :grin: Udanego weekendu życzę :D :D

Re: Tymczasowy Shoutbox

18 Paź 2008, 10:59

http://praca.wp.pl/kat,1014069,title,Il ... caid=16ce2

Re: Tymczasowy Shoutbox

18 Paź 2008, 16:37

co daje średnio 36000 PLN miesięcznie.


w sumie... jak bym tyle zarabiał w ciągu roku był bym zadowolony :D To by wychodziło po 3tys zł :D

Dzisiaj gadałem z kumple, pracował jako księgowy-murzyn w krakowie i dawali mu 1200zł <lol>
Przeprowadził się do poznania bo wszyscy mówili, że więcej płacą, i przy rozmowach kwalifikacyjnych zaczynał od 3tys netto... tak juz zjechał na 2000 i nigdzie go nie chca :/

Niby księgowy to taki znakomity zawód
Ostatnio edytowany przez kukaszr 18 Paź 2008, 19:39, edytowano w sumie 2 razy

Re: Tymczasowy Shoutbox

18 Paź 2008, 17:01

Chłopaki sprawę mam ma ktoś wolne zaproszenie na polishTracker ?

Re: Tymczasowy Shoutbox

18 Paź 2008, 18:00

Na ufs tez mogę załatwić...

Re: Tymczasowy Shoutbox

18 Paź 2008, 18:14

Właśnie chodzi Mi o konto na PT, na ufs to mam już od dawna :).
Zablokowany temat