TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

tytuły filmów

Rozmowy na tematy związane z filmem. Opisy, recenzje.

tytuły filmów

Postprzez Palacio » 24 Cze 2008, 09:02

PostUA:


kiedyś wpadło mi w oko kilka filmów i najwyraźniej były naprawdę dobre, bo zapamiętałem je do dziś dnia; niestety pamiętam tylko fragmenty; proszę o pomoc - może ktoś oglądał jakiś film i skojarzy tytuł z moim opisem

1. Akcja dzieje się w Rosji, na pewno to film sensacyjny, jedyne co pamiętam, to to, że jeden z bohaterów, nie mając broni, sam skonstruował pistolet na gwoździe, którym potem strzelał. To tylko tyle co pamiętam.
2. W filmie pokazana jest walka ludzi z potworami (wampirami). Grał w nim dość znany aktor, ale nie pamiętam nazwiska. Jedna ze scen: Przyjechali we 3?(on z kumplem, który potem umiera, przez ugryzienie wampira oraz jakaś kobieta, już wcześniej zaatakowana) do całkowicie opustoszałego miasta, szukając wampirów. I znaleźli, gdy weszli do jednego z domów z windą. Nie dając sobie rady ktoś wbił w wampira pikę?ze sznurem a drugi przywiązał do samochodu w odjechał nim wraz z wampirem, który wlukł się po ziemi. O teraz mi się przypomniało - były 4 osoby a jedną z nich młody ksiądz i oni szukali jakiegoś krzyża. W każdym bądź razie ksiądz sam zabijał.
3. Film dość niedawno wydany (chyba 2004), akcja dzieje się w lesie. Grupka młodych kolegów wyjeżdża gdzieś się przejechać (na kształt TMPM:Początek). Odnajdują dom w którym są potwory i od tej pory walczą z nimi. Niestety tylko tyle udało mi się zapamiętać.

Kto pomoże i wskaże właściwy tytuł +
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82

Postprzez Snoopy1 » 25 Cze 2008, 15:07

PostUA:


2.Może "Od zmierzchu do świtu" ale nie jestem pewien.
Awatar użytkownika
Snoopy1
Postujący
Postujący
 
Posty: 369
Dołączenie: 19 Lis 2006, 20:15
Miejscowość: Świdnik

Postprzez Palacio » 26 Cze 2008, 11:40

PostUA:


2. niestety akurat Od zieszchu... oglądałem pare razy. Jeżeli chodzi o ten film to grało w nim 2 mężczyzn, młody ksiądz i kobieta, już wcześniej ugryziona przez wampira. To chyba leciało w TVP2 w tym roku :wink:
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82


Powróć do Film

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron