TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Unboxing płyty BIOSTAR RACING Z370GT6

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

Unboxing płyty BIOSTAR RACING Z370GT6

Postprzez CrazyGamer » 04 Lis 2017, 00:13

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/61.0.3163.100 Safari/537.36


Czołem!
Modernizuje swój komputer, aby poprawić jego osiągi dla gamingu. Proces rozpocząłem od zakupu płyty głównej. Wybrałem RACING Z370GT6 od BIOSTARa, ponieważ w porównaniu do innych płyt ta posiada najlepszy stosunek ceny do jakości.
Gratis dorzucili nawet gamingową myszkę.

Rzut okiem na pudełko:

Image

Image

W pudełku była płyta, zestaw przewodów, maskownica oraz instrukcja.

Image

Zbliżenie na płytę:

Image

Panel sterujący GT Touch pozwalający na łatwie przejścia pomiędzy trybem energooszczędnym (ECO) i wydajnościowym (Sport)

Image

Zbliżenie na tylne porty. To co wyróżnia płytę to wsparcie technologii Intel Optane M.2 (32Gb/s), USB 3.1, HDMI w rozdzielczości 4K oraz technologia BIOSTAR Hi-Fi.
Niewątpliwym plusem są również dwa sloty M.2, które obsługują macierze RAID 0,1,5… itp. Oznacza to, że mogę zbudować macierz RAID na dyskach M.2 SSD i uzyskać największe szybkości odczytu/zapisu danych obecnie dostępne na rynku. Super wygodne dla edycji contentu, ładowania leveli gier, photoshopowania zdjęć, renderowania filmów itp. Super!

Warto nadmienić, że porty są dodatkowo zabezpieczone czarno-żółtą pokrywą.

Image

BIOSTAR dostarcza również szereg przydatnych programów narzędziowych, m.in. oprogramowanie A.I. FAN dla regulacji pracy wentylatora. Pozwala to na stabilną pracę komputera nawet podczas największych obciążeń, np. takich jak gaming w dużej ilości detali.

Image

Płyta posiada również 10(!) trybów podświetlenia RGB

Image

Image

Ustawienia podświetlenia można regulować za pomocą udostępnionego narzędzia Advanced VIVID LED DJ

Podświetlenie jest podzielone na trzy strefy.
Strefa Audio - Tryby: Stały, Oddech, Lśnienie, Lśnienie i Muzyka, Meteor, Fala, Gwiaździste Niebo, Błyskawica, Aurora

Image

5050 Header 1 - Tryb Stały, Oddech, Lśnienie, Lśnienie i Muzyka

Image

5050 Header 2- Tryb Stały, Oddech, Lśnienie, Lśnienie i Muzyka

Image

Efekty wyglądają następująco:

Image

Image

Image

Image


W zestawie otrzymałem również gamingową mysz BIOSTAR RACING AM3

Image


Specyfikacja:
Sensor optyczny PMW 3320 5000 DPI,
Przycisk zmiany DPI z 4 ustawieniami: 800/1200/2400/5000,
Możliwość programowania przycisków myszy do: tworzenia makr, zmiany częstotliwości odpytywania oraz innych ustawień.
Co również mi się bardzo spodobało, mysz jest również podświetlana w wielu kolorach, co doskonale komponuje się z podświetleniem płyty głównej. Wygląda to tak:

Image
Image
Image
Image

Niby taka drobnostka, a cieszy i pokazuje, że Biostar naprawdę dopracował swój sprzęt.


Podsumowanie:

Plusy:
    Świetny stosunek jakości do ceny
    Wykonanie klasy premium
    Przemyślany design, mnóstwo praktycznych zastosowań
    Darmowa mysz w zestawie
Minusy:
    Tylko niektóre porty są USB3.1, cały czas jest stosowanych kilka portów USB 2.0

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z płyty. Spisuje się dobrze.
CrazyGamer
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 25 Wrz 2017, 12:51

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron