TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

ununięcie nawigacji E75

Tematy związane z telefonią komórkową.

ununięcie nawigacji E75

Postprzez Yoo! » 04 Gru 2011, 16:39

PostUA: Opera/9.80 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.9.168 Version/11.52


Witam, mam następujący problem. Posiadam Nokie e75, po zakupie telefonu była wgrana nawigacji ovi (orginalna z firmy Nokia).
Po jakimś czasie chciałem użyć nawigacji i okazało się, że "niby" mi wygasła licencja.
Przy zakupie zostałem poinformowany, że nawigacja jest dożywotnia i darmowa.
Tak więc weszłem na strone Nokii, ściągłem nowe mapy, ale nadal to samo, po połączeniu mam komunikat o licencji i nici z nawigacji.

Znajomy doradził mi, abym usunął całkowicie nawigacje z telefonu i wgrał od nowa, ale niestety nie mogę dojść do tego które katalogi dotyczą nawigacji (tel. podlączam oczywiście kablem)

Z góry dzięki za pomoc :)
Awatar użytkownika
Yoo!
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1100
Dołączenie: 28 Cze 2005, 08:53
Miejscowość: PL

Re: ununięcie nawigacji E75

Postprzez kominekl » 04 Gru 2011, 20:54

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0


Tutaj masz odnośnie Navy -> http://www.naviexpert.pl/pomoc/jak-odin ... xpert.html. Wiem, że to inna, ale szukaj gdzieś w tych miejscach, co tu.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.
Awatar użytkownika
kominekl
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 4530
Dołączenie: 03 Sty 2010, 16:07
Miejscowość: Pasztowa Wola Kolonia
Pochwały: 174

Re: ununięcie nawigacji E75

Postprzez Yoo! » 04 Gru 2011, 21:40

PostUA: Opera/9.80 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.9.168 Version/11.52


kominekl napisał(a):Tutaj masz odnośnie Navy -> http://www.naviexpert.pl/pomoc/jak-odin ... xpert.html. Wiem, że to inna, ale szukaj gdzieś w tych miejscach, co tu.



chodzi mi o totalne usunięcie tego, bo gdy odinstaluje ovi map i chce wgrać od nowa dopiero co ściągnięte mapy, to wyskakuje mi komunikat czy zastąpić starszą wersje, więc mapa nie jest w pełni odinstalowana
Awatar użytkownika
Yoo!
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1100
Dołączenie: 28 Cze 2005, 08:53
Miejscowość: PL

Re: ununięcie nawigacji E75

Postprzez kominekl » 05 Gru 2011, 19:51

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0


Ale to nic ;) . On sobie sam usunie starą wersję przy wgrywaniu nowych ;) .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.
Awatar użytkownika
kominekl
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 4530
Dołączenie: 03 Sty 2010, 16:07
Miejscowość: Pasztowa Wola Kolonia
Pochwały: 174

Re: ununięcie nawigacji E75

Postprzez Yoo! » 05 Gru 2011, 21:49

PostUA: Opera/9.80 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.9.168 Version/11.52


kominekl napisał(a):Ale to nic ;) . On sobie sam usunie starą wersję przy wgrywaniu nowych ;) .




poczekaj, powoli, orginalnie na telefonie była wgrana wersja 2.00, teraz wgrywam wersje 3.x.x, nawigacja nadal nie działa (chyba, że wykupie licencje), gdy usune nową wersje nawigacji, czyli tą 3.x.x to ta wersja 2.00 nadalgdzieś w telefonie zostaje i nie mogędo tego dojść gdzieto jest,bo chciałbym ją CAŁKOWICIE usunąć
Awatar użytkownika
Yoo!
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1100
Dołączenie: 28 Cze 2005, 08:53
Miejscowość: PL

Re: ununięcie nawigacji E75

Postprzez kominekl » 06 Gru 2011, 19:00

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0


A nie masz na swoim sprzęcie przypadkiem blokady oprogramowania?
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.
Awatar użytkownika
kominekl
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 4530
Dołączenie: 03 Sty 2010, 16:07
Miejscowość: Pasztowa Wola Kolonia
Pochwały: 174

Re: ununięcie nawigacji E75

Postprzez Yoo! » 06 Gru 2011, 19:03

PostUA: Opera/9.80 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.9.168 Version/11.52


kominekl napisał(a):A nie masz na swoim sprzęcie przypadkiem blokady oprogramowania?



hmmm, sam jestem ciekaw, nie zauważyłem nic takiego, gdzie to można sprawdzić, orientujesz się :/
Awatar użytkownika
Yoo!
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1100
Dołączenie: 28 Cze 2005, 08:53
Miejscowość: PL

Re: ununięcie nawigacji E75

Postprzez kominekl » 06 Gru 2011, 19:10

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0


Obawiam się, że jedynym sposobem na sprawdzenie jest to, co już wykonałeś :( . Czyli na moje oko (niezbyt fachowe, bo jeśli chodzi o nawigacje nie jestem pierwszorzędnym znawcą, troszkę się orientuje) masz tak zwany "simlock nawigacji".
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.
Awatar użytkownika
kominekl
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 4530
Dołączenie: 03 Sty 2010, 16:07
Miejscowość: Pasztowa Wola Kolonia
Pochwały: 174


Powróć do Telefonia komórkowa - GSM, UMTS, WiMAX, LTE

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]