podczas uruchamiania komputera wyświetla sie napis secondary slave hard disk fall obojętnie gdzie podepne dysk i w jaki sposób to zawsze pisze to samo. i musze nacisnąc f1 aby prejść dalej. jak mogę to wyłączyc aby uruchamiało sie to normalnie??
czy na płyte gł. ga-60xm7e podejdzie mi zasilacz 120 ??? niestety tylko taki posiadam wolny
mam na tej płycie gł. 4 sloty na ram ale działają tylko 3 dlaczego? płyta jest sprawna poza AGP o obojętnie czy podepne 4x64mb czy 4x128 albo 2x128 i 2x 256 to za kazdym razem wykrywało mi pojemnośc z trzech a w przypadku tego ostatniego to wykryło mi 2x128 i 1x256 obojętnie w które sloty je wpiąłem zawsze było tak samo.
odnosnie sprzętu mam karte tv philipsa ze śledziem na którym sa wejście s-video tv-in i dźwięk 2x czincz (najprawdopodobniej) w kazdym razie są 4 wejścia. sledzia podpina sie do karty dwiema wiązkami kabelków kazdy po 4 kable:
karta tv
Żółte wejście na kabelki czarne wejście na kabelki
|__| |__|
śledź dwa wejścia na kabelki, też żółte i czarne oraz wyjścia kabelków które sie podpina wyżej do karty, ale od czego moga byc te dwa wejścia takie same jak na sledzia w karcie tv tylkoze one sa w śledziu, niggdzie nie moge znaleśc jakichkolwiek informacji do czego one są, nawet sprzedawca stwierdził ze one są tylko tak sobie.