TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

USB device

Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.
Regulamin forum
1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

USB device

Postprzez shadowshadow119 » 23 Gru 2005, 22:20

PostUA:


Mam taki mały problemik...podłączam komóre pod USB i wyskakuje mi że znaleziono nowy sprzęt: "USB device". No i klikam na to i wyszukuje mi ten sterownik tylko że coś nie moze wyszukać. Szukałem w necie tego USB device ale cos nie moge znaleźć. Zainstalowałem USB 2.0 i też lipa. Mam windowsa xp sp2. W razie co jak by ktoś miał linka do tego sterwnika lub wie czemu to nie chce mi wyszukać to niech napisze.
shadowshadow119
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 23 Gru 2005, 22:15

Postprzez wojtas1125554 » 24 Gru 2005, 11:56

PostUA:


jaki masz telefon??
Awatar użytkownika
wojtas1125554
Postujący
Postujący
 
Posty: 472
Dołączenie: 27 Wrz 2005, 13:03
Miejscowość: ze śmietnika:D

Postprzez Ladny » 23 Lut 2006, 16:23

PostUA:


czesc. mam ten sam problem. mam nokie 3200, win xp pro sp2 i milenium i na zadnym nie dziala. nie wiem co mam robic. pomocy BLAGAM!!
Ladny
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 23 Lut 2006, 16:19


Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron