TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

usuwanie niechcianych plików, których nie da sie usunac

Nie możesz znaleźć potrzebnej aplikacji, napisz o tym, a na pewno użytkownicy forum postarają się pomóc.

usuwanie niechcianych plików, których nie da sie usunac

Postprzez darek1991 » 08 Sie 2008, 22:32

PostUA:


mam taki problem, na moim kompie znalazło się kilka folderów które nie da się usunąć poprzez przeniesienie do kosza. Są to głownie pozostałości po programach z niezbędnika jakie mój brat w pewnym czasie dość często instalował, no oczywiście je odinstalowałem z poziomu panelu sterowania więc wszystko powinno być ok.
dodam, ze na pewno nie są to pliki systemowe ani wirusy(komp chodzi normalnie). Coś w rodzaju pozostałości po alcoholu,
więc poszukuje czegoś co by usunęło takie pliki, najlepiej za free, choć płatnych programów jak co to nie pogardzę
chyba ze mozna usunąć takie pliki z poziomu dosa czy w inny sposób to prosze o instrukcję
darek1991
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 36
Dołączenie: 02 Lip 2008, 00:01
Miejscowość: wielkopolska

Postprzez murarz777 » 08 Sie 2008, 22:34

PostUA:


Człowiek, który porusza się w tłumie, nie dojdzie dalej niż inni. Ten, który chodzi samotnie, może znaleźć się tam gdzie jeszcze nikogo nie było.
Awatar użytkownika
murarz777
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1405
Dołączenie: 09 Lip 2007, 01:51
Miejscowość: nie wiem
Pochwały: 3

Postprzez LucaS » 09 Sie 2008, 00:24

PostUA:


Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7


Powróć do Poszukiwani!

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron