TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

uszkodzona nagrywarka??

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

uszkodzona nagrywarka??

Postprzez DANKA » 25 Sie 2007, 13:42

PostUA:


mam pytanie, miałam w kompie nagrywarkę cd, teraz dokupiłam nagrywarkę dvd. Cd jest ustawiony jako master. dvd działało tak sobie, system go widział, ale miał ogólnie problem z odczytaniem płyt, udało mi się dwa filmy nagrać, a potem nie mogłam wyciągnąć płyty, coś zatrzeszczało, wypięłam go i w tej chwili nie chce działać, system go wogóle nie widzi, tak jakby nie dochodził prąd...zaznaczę, że to jest używana nagrywarka lite-on it corp
DANKA
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 16
Dołączenie: 13 Cze 2007, 10:10

Postprzez Maciak Plock » 25 Sie 2007, 16:33

PostUA:


Noto masz pecha nagrywarka się pewnie popsuła
Szkoda ci było dołożyć kilkanaście złotych i kupić nową z gwarancją?
Najlepsza Strona o Clash Of Clans W PolsceClash Of Clans
Najlepsze Forum o COC w Polsce! Clash Of Clans Forum
Awatar użytkownika
Maciak Plock
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 828
Dołączenie: 25 Lut 2006, 20:46
Miejscowość: Płock
Pochwały: 3

Postprzez DANKA » 25 Sie 2007, 17:09

PostUA:


ale działała jak ją zamontowałam, potem kiedy ją wypięłam i chciałam podłączyć to chyba we wtyczce zrobiło się jakieś zwarcie, ale pod tą samą wtyczkę podłączyłam cd i normalnie działał
DANKA
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 16
Dołączenie: 13 Cze 2007, 10:10


Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: konradpaluszek